| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | MRY92PM/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone XR |
| Typ | Smartfon |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 75.70 mm |
| Wysokość | 150.90 mm |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Waga | 194.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 194.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1792 x 828 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 7.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, optyczna stabilizacja obrazu, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Apple A12 Bionic |
| Częstotliwość procesora | 2.49 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 2942 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Apple GPU (4-rdzenie) |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4b515dc9-7ce2-4093-a33c-2f81a10378a0
Podobne wyszukiwania
iPhone XR Warszawa
 
(3570)
iPhone XR Kielce
 
(577)
iPhone XR Ełk
 
(494)
iPhone XR Lublin
 
(469)
iPhone XR Gliwice
 
(230)
iPhone XR Siemianowice Śląskie
 
(172)
iPhone XR Opole
 
(152)
iPhone XR Sosnowiec
 
(136)
iPhone XR Elbląg
 
(105)
iPhone XR Zamość
 
(93)
iPhone XR Piaseczno
 
(87)
iPhone XR Ostrów Wielkopolski
 
(74)
iPhone XR Jelenia Góra
 
(68)
iPhone XR Mysłowice
 
(54)
iPhone XR Legionowo
 
(53)
iPhone XR Zgierz
 
(51)
iPhone XR Wadowice
 
(49)
iPhone XR Stargard
 
(47)
iPhone XR Przemyśl
 
(46)
iPhone XR Grodzisk Mazowiecki
 
(44)
iPhone XR Puławy
 
(43)
iPhone XR Mikołów
 
(43)
iPhone XR Drwalew
 
(41)
iPhone XR Poniatowa
 
(41)
iPhone XR Jarosław
 
(41)
iPhone XR Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone XR Będzin
 
(34)
iPhone XR Żywiec
 
(33)
iPhone XR Wągrowiec
 
(32)
iPhone XR Kobyłka
 
(30)
iPhone XR Morąg
 
(30)
iPhone XR Sierpc
 
(29)
iPhone XR Łuków
 
(27)
iPhone XR Śrem
 
(26)
iPhone XR Bochnia
 
(26)
iPhone XR Szczecinek
 
(25)
iPhone XR Skierniewice
 
(24)
iPhone XR Kamienna Góra
 
(24)
iPhone XR Nowy Targ
 
(24)
iPhone XR Brwinów
 
(23)
iPhone XR Myszków
 
(23)
iPhone XR Głubczyce
 
(23)
iPhone XR Chodzież
 
(23)
iPhone XR Kłodzko
 
(22)
iPhone XR Mszana Dolna
 
(21)
iPhone XR Pruszcz
 
(21)
iPhone XR Paczków
 
(20)
iPhone XR Koło
 
(20)
iPhone XR Płońsk
 
(20)
iPhone XR Brzozów
 
(19)
iPhone XR Łęczyca
 
(19)
iPhone XR Myślenice
 
(19)
iPhone XR Rydułtowy
 
(19)
iPhone XR Limanowa
 
(18)
iPhone XR Krotoszyn
 
(17)
iPhone XR Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
iPhone XR Hrubieszów
 
(16)
iPhone XR Janów Lubelski
 
(16)
iPhone XR Stary Sącz
 
(16)
iPhone XR Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone XR Syców
 
(15)
iPhone XR Chełmno
 
(15)
iPhone XR Plewiska
 
(14)
iPhone XR Wyrazów
 
(14)
iPhone XR Braniewo
 
(14)
iPhone XR Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone XR Łęczna
 
(14)
iPhone XR Słupca
 
(13)
iPhone XR Białogard
 
(13)
iPhone XR Jabłonna
 
(13)
iPhone XR Łosice
 
(13)
iPhone XR Kluczbork
 
(13)
iPhone XR Zarszyn
 
(13)
iPhone XR Gryfice
 
(12)
iPhone XR Czaplinek
 
(12)
iPhone XR Bukowno
 
(11)
iPhone XR Krasnystaw
 
(11)
iPhone XR Józefów
 
(11)
iPhone XR Szczyrk
 
(11)
iPhone XR Koluszki
 
(11)
iPhone XR Zambrów
 
(11)
iPhone XR Wołów
 
(11)
iPhone XR Sosnowica
 
(11)
iPhone XR Libertów
 
(11)
iPhone XR Ustroń
 
(11)
iPhone XR Piekoszów
 
(11)
iPhone XR Skwierzyna
 
(11)
iPhone XR Ropczyce
 
(10)
iPhone XR Daleszyce
 
(10)
iPhone XR Jelcz-Laskowice
 
(9)
iPhone XR Lubsko
 
(9)
iPhone XR Włodawa
 
(9)
iPhone XR Komorniki
 
(9)
iPhone XR Milicz
 
(9)
iPhone XR Sulęcin
 
(9)
iPhone XR Góra
 
(9)