| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Pojemność akumulatora | 1700 mAh |
| System operacyjny | Android |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Typ | Smartfon |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Kod producenta | E460 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | LG |
| Transmisja danych | 3G |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Model telefonu | L5 II E460 |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Oferta: c3821ea2-2886-4c86-9302-e95e60912c0a
Podobne wyszukiwania
LG Warszawa
 
(3525)
LG Kielce
 
(519)
LG Ełk
 
(499)
LG Lublin
 
(443)
LG Gliwice
 
(232)
LG Siemianowice Śląskie
 
(189)
LG Opole
 
(151)
LG Sosnowiec
 
(133)
LG Elbląg
 
(107)
LG Zamość
 
(93)
LG Piaseczno
 
(84)
LG Ostrów Wielkopolski
 
(73)
LG Jelenia Góra
 
(65)
LG Mysłowice
 
(53)
LG Stargard
 
(51)
LG Zgierz
 
(50)
LG Przemyśl
 
(50)
LG Wadowice
 
(49)
LG Legionowo
 
(47)
LG Puławy
 
(47)
LG Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
LG Mikołów
 
(43)
LG Opoka-Kolonia
 
(41)
LG Drwalew
 
(41)
LG Jarosław
 
(41)
LG Poniatowa
 
(40)
LG Żywiec
 
(36)
LG Będzin
 
(34)
LG Wągrowiec
 
(32)
LG Sierpc
 
(31)
LG Morąg
 
(30)
LG Kobyłka
 
(29)
LG Łuków
 
(27)
LG Bochnia
 
(27)
LG Szczecinek
 
(25)
LG Nowy Targ
 
(24)
LG Brwinów
 
(23)
LG Skierniewice
 
(23)
LG Głubczyce
 
(23)
LG Kamienna Góra
 
(22)
LG Myszków
 
(22)
LG Kłodzko
 
(22)
LG Pruszcz
 
(21)
LG Mszana Dolna
 
(21)
LG Płońsk
 
(21)
LG Koło
 
(21)
LG Chodzież
 
(21)
LG Krotoszyn
 
(20)
LG Brzozów
 
(19)
LG Paczków
 
(19)
LG Łęczyca
 
(19)
LG Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
LG Rydułtowy
 
(19)
LG Myślenice
 
(18)
LG Janów Lubelski
 
(17)
LG Limanowa
 
(17)
LG Chełmno
 
(15)
LG Szczyrk
 
(15)
LG Hrubieszów
 
(15)
LG Stary Sącz
 
(15)
LG Słupca
 
(14)
LG Białogard
 
(14)
LG Syców
 
(14)
LG Wyrazów
 
(14)
LG Plewiska
 
(14)
LG Ząbkowice Śląskie
 
(14)
LG Ostrów Mazowiecka
 
(14)
LG Jabłonna
 
(13)
LG Łęczna
 
(13)
LG Braniewo
 
(13)
LG Zarszyn
 
(13)
LG Łosice
 
(12)
LG Gryfice
 
(12)
LG Czaplinek
 
(12)
LG Józefów
 
(11)
LG Zambrów
 
(11)
LG Wołów
 
(11)
LG Sosnowica
 
(11)
LG Kluczbork
 
(11)
LG Ustroń
 
(11)
LG Libertów
 
(11)
LG Skwierzyna
 
(11)
LG Krasnystaw
 
(10)
LG Lubsko
 
(10)
LG Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
LG Ropczyce
 
(10)
LG Wałcz
 
(10)
LG Bukowno
 
(9)
LG Tarnowo Podgórne
 
(9)
LG Włodawa
 
(9)
LG Bogdaniec
 
(9)
LG Koluszki
 
(9)
LG Komorniki
 
(9)
LG Daleszyce
 
(9)
LG Przeczyce
 
(9)
LG Koronowo
 
(9)