| Stan | Bardzo dobry |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Złącza | microUSB typ B |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje w telefonach komórkowych | dyktafon, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, zegar |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Kod producenta | LM-X120EMW |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Kolor | niebieski |
| Marka telefonu | LG |
| Gęstość pikseli | 197 ppi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Przekątna ekranu | 5.4 " |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2387784b-5583-4824-9f54-ec8b933be41f
Podobne wyszukiwania
LG Warszawa
 
(3538)
LG Kielce
 
(584)
LG Ełk
 
(498)
LG Lublin
 
(436)
LG Gliwice
 
(231)
LG Siemianowice Śląskie
 
(185)
LG Opole
 
(149)
LG Sosnowiec
 
(133)
LG Elbląg
 
(109)
LG Zamość
 
(92)
LG Piaseczno
 
(85)
LG Ostrów Wielkopolski
 
(73)
LG Jelenia Góra
 
(65)
LG Mysłowice
 
(55)
LG Stargard
 
(51)
LG Puławy
 
(51)
LG Zgierz
 
(50)
LG Wadowice
 
(49)
LG Przemyśl
 
(49)
LG Legionowo
 
(47)
LG Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
LG Drwalew
 
(42)
LG Mikołów
 
(42)
LG Jarosław
 
(42)
LG Opoka-Kolonia
 
(41)
LG Poniatowa
 
(40)
LG Żywiec
 
(36)
LG Będzin
 
(34)
LG Wągrowiec
 
(32)
LG Sierpc
 
(31)
LG Kobyłka
 
(30)
LG Morąg
 
(30)
LG Łuków
 
(27)
LG Bochnia
 
(27)
LG Śrem
 
(26)
LG Nowy Targ
 
(25)
LG Szczecinek
 
(24)
LG Głubczyce
 
(24)
LG Brwinów
 
(23)
LG Skierniewice
 
(23)
LG Myszków
 
(23)
LG Kłodzko
 
(22)
LG Kamienna Góra
 
(22)
LG Pruszcz
 
(21)
LG Koło
 
(21)
LG Chodzież
 
(21)
LG Mszana Dolna
 
(21)
LG Płońsk
 
(20)
LG Paczków
 
(19)
LG Limanowa
 
(19)
LG Rydułtowy
 
(19)
LG Łęczyca
 
(19)
LG Krotoszyn
 
(19)
LG Brzozów
 
(19)
LG Myślenice
 
(18)
LG Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
LG Janów Lubelski
 
(16)
LG Ostrów Mazowiecka
 
(16)
LG Chełmno
 
(15)
LG Szczyrk
 
(15)
LG Hrubieszów
 
(15)
LG Stary Sącz
 
(15)
LG Syców
 
(14)
LG Wyrazów
 
(14)
LG Plewiska
 
(14)
LG Ząbkowice Śląskie
 
(14)
LG Słupca
 
(13)
LG Jabłonna
 
(13)
LG Białogard
 
(13)
LG Gryfice
 
(13)
LG Kluczbork
 
(13)
LG Braniewo
 
(13)
LG Annopol
 
(13)
LG Łęczna
 
(13)
LG Zarszyn
 
(13)
LG Łosice
 
(12)
LG Czaplinek
 
(12)
LG Józefów
 
(11)
LG Krasnystaw
 
(11)
LG Zambrów
 
(11)
LG Wołów
 
(11)
LG Sosnowica
 
(11)
LG Libertów
 
(11)
LG Ustroń
 
(11)
LG Skwierzyna
 
(11)
LG Bogdaniec
 
(10)
LG Przeczyce
 
(10)
LG Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
LG Ropczyce
 
(10)
LG Bukowno
 
(9)
LG Włodawa
 
(9)
LG Lubsko
 
(9)
LG Koluszki
 
(9)
LG Komorniki
 
(9)
LG Daleszyce
 
(9)
LG Góra
 
(9)