| Stan | Bardzo dobry |
| Częstotliwość procesora | 0 GHz |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Pojemność akumulatora | 3210 mAh |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Kod producenta | Meizu X8 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | GPS |
| Kolor | niebieski |
| Marka telefonu | Meizu |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2220 px |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Przekątna ekranu | 6.15 " |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Układ graficzny | Adreno 616 |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ecbadbf5-69da-447a-9a57-f4027f1f529e
Podobne wyszukiwania
Meizu Warszawa
 
(3424)
Meizu Ełk
 
(597)
Meizu Kielce
 
(446)
Meizu Lublin
 
(432)
Meizu Gliwice
 
(223)
Meizu Opole
 
(142)
Meizu Sosnowiec
 
(115)
Meizu Elbląg
 
(99)
Meizu Zamość
 
(91)
Meizu Siemianowice Śląskie
 
(83)
Meizu Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Meizu Jelenia Góra
 
(63)
Meizu Legionowo
 
(52)
Meizu Przemyśl
 
(50)
Meizu Zgierz
 
(47)
Meizu Poniatowa
 
(44)
Meizu Mysłowice
 
(44)
Meizu Wadowice
 
(44)
Meizu Opoka-Kolonia
 
(41)
Meizu Jarosław
 
(41)
Meizu Żywiec
 
(41)
Meizu Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Meizu Stargard
 
(40)
Meizu Mikołów
 
(35)
Meizu Będzin
 
(35)
Meizu Puławy
 
(34)
Meizu Wągrowiec
 
(31)
Meizu Łuków
 
(29)
Meizu Sierpc
 
(29)
Meizu Kamienna Góra
 
(28)
Meizu Bochnia
 
(27)
Meizu Morąg
 
(27)
Meizu Kłodzko
 
(26)
Meizu Kobyłka
 
(25)
Meizu Brzozów
 
(25)
Meizu Szczecinek
 
(24)
Meizu Nowy Targ
 
(24)
Meizu Skierniewice
 
(23)
Meizu Głubczyce
 
(21)
Meizu Chodzież
 
(21)
Meizu Brwinów
 
(20)
Meizu Szczyrk
 
(20)
Meizu Koło
 
(20)
Meizu Myszków
 
(20)
Meizu Rydułtowy
 
(19)
Meizu Krotoszyn
 
(18)
Meizu Jabłonna
 
(18)
Meizu Łęczyca
 
(18)
Meizu Paczków
 
(18)
Meizu Wyrazów
 
(17)
Meizu Mszana Dolna
 
(17)
Meizu Janów Lubelski
 
(17)
Meizu Myślenice
 
(17)
Meizu Syców
 
(16)
Meizu Stary Sącz
 
(16)
Meizu Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Meizu Białogard
 
(15)
Meizu Chełmno
 
(15)
Meizu Płońsk
 
(15)
Meizu Hrubieszów
 
(15)
Meizu Bogdaniec
 
(15)
Meizu Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Meizu Zarszyn
 
(14)
Meizu Plewiska
 
(13)
Meizu Lubsko
 
(13)
Meizu Libertów
 
(13)
Meizu Ustroń
 
(13)
Meizu Łęczna
 
(12)
Meizu Pruszcz
 
(12)
Meizu Krasnystaw
 
(12)
Meizu Czaplinek
 
(12)
Meizu Daleszyce
 
(12)
Meizu Kluczbork
 
(12)
Meizu Słupca
 
(11)
Meizu Łosice
 
(11)
Meizu Borówiec
 
(11)
Meizu Zambrów
 
(11)
Meizu Ropczyce
 
(11)
Meizu Braniewo
 
(11)
Meizu Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Meizu Skwierzyna
 
(11)
Meizu Bukowno
 
(10)
Meizu Józefów
 
(10)
Meizu Niwiska
 
(10)
Meizu Gryfice
 
(10)
Meizu Wołów
 
(10)
Meizu Sosnowica
 
(10)
Meizu Komorniki
 
(10)
Meizu Szynwałd
 
(10)
Meizu Sulęcin
 
(10)
Meizu Włodawa
 
(9)
Meizu Drwalew
 
(9)
Meizu Góra
 
(9)
Meizu Stęszew
 
(9)
Meizu Opalenica
 
(9)
Meizu Milicz
 
(9)