O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Motorola |
| Model telefonu | Defy |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | MDEFYDBBEUEEN04 |
| EAN (GTIN) | 5060472352590 |
| Szerokość | 78.20 mm |
| Wysokość | 169.80 mm |
| Głębokość | 10.90 mm |
| Waga | 232.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.232 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | IMG PowerVR GE8320 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: db57190e-4612-4fe3-b502-1c5986416caa
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3430)
Motorola Ełk
 
(599)
Motorola Kielce
 
(447)
Motorola Lublin
 
(435)
Motorola Gliwice
 
(224)
Motorola Opole
 
(143)
Motorola Sosnowiec
 
(119)
Motorola Elbląg
 
(101)
Motorola Zamość
 
(86)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(84)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Motorola Jelenia Góra
 
(62)
Motorola Legionowo
 
(53)
Motorola Przemyśl
 
(49)
Motorola Zgierz
 
(47)
Motorola Mysłowice
 
(46)
Motorola Wadowice
 
(44)
Motorola Poniatowa
 
(44)
Motorola Jarosław
 
(42)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Żywiec
 
(41)
Motorola Stargard
 
(41)
Motorola Będzin
 
(41)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Motorola Puławy
 
(36)
Motorola Mikołów
 
(35)
Motorola Wągrowiec
 
(31)
Motorola Łuków
 
(29)
Motorola Kamienna Góra
 
(29)
Motorola Sierpc
 
(29)
Motorola Bochnia
 
(27)
Motorola Morąg
 
(27)
Motorola Kłodzko
 
(26)
Motorola Brzozów
 
(25)
Motorola Kobyłka
 
(25)
Motorola Szczecinek
 
(24)
Motorola Nowy Targ
 
(23)
Motorola Skierniewice
 
(23)
Motorola Koło
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Głubczyce
 
(21)
Motorola Szczyrk
 
(20)
Motorola Myszków
 
(20)
Motorola Brwinów
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Paczków
 
(18)
Motorola Jabłonna
 
(18)
Motorola Limanowa
 
(18)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Płońsk
 
(17)
Motorola Wyrazów
 
(17)
Motorola Krotoszyn
 
(17)
Motorola Stary Sącz
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Syców
 
(16)
Motorola Mszana Dolna
 
(16)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Motorola Białogard
 
(15)
Motorola Hrubieszów
 
(15)
Motorola Bogdaniec
 
(15)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Gryfice
 
(14)
Motorola Lubsko
 
(14)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Ustroń
 
(13)
Motorola Libertów
 
(13)
Motorola Pruszcz
 
(12)
Motorola Łęczna
 
(12)
Motorola Krasnystaw
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Daleszyce
 
(12)
Motorola Kluczbork
 
(12)
Motorola Łosice
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(11)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Wołów
 
(11)
Motorola Ropczyce
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Niwiska
 
(10)
Motorola Zelów
 
(10)
Motorola Józefów
 
(10)
Motorola Drwalew
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Komorniki
 
(10)
Motorola Szynwałd
 
(10)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(10)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Góra
 
(9)