| Stan | Nowy |
| Marka | Motorola |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | Edge 70 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2712 x 1220 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | węglowo-krzemowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | PBA50002PL |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 159.00 mm |
| Głębokość | 5.99 mm |
| Waga | 159.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.370 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Gęstość pikseli | 446 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4800 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 439f2c31-30b4-4618-9a6b-5d41b03d86a7
Podobne wyszukiwania
Motorola Warszawa
 
(3511)
Motorola Ełk
 
(622)
Motorola Kielce
 
(468)
Motorola Lublin
 
(439)
Motorola Gliwice
 
(231)
Motorola Opole
 
(148)
Motorola Sosnowiec
 
(129)
Motorola Elbląg
 
(107)
Motorola Siemianowice Śląskie
 
(104)
Motorola Zamość
 
(90)
Motorola Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Motorola Jelenia Góra
 
(66)
Motorola Mysłowice
 
(54)
Motorola Stargard
 
(51)
Motorola Przemyśl
 
(51)
Motorola Legionowo
 
(50)
Motorola Wadowice
 
(47)
Motorola Zgierz
 
(46)
Motorola Jarosław
 
(43)
Motorola Poniatowa
 
(42)
Motorola Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Motorola Puławy
 
(41)
Motorola Opoka-Kolonia
 
(41)
Motorola Mikołów
 
(39)
Motorola Drwalew
 
(39)
Motorola Żywiec
 
(38)
Motorola Będzin
 
(34)
Motorola Kobyłka
 
(32)
Motorola Wągrowiec
 
(32)
Motorola Sierpc
 
(30)
Motorola Kamienna Góra
 
(29)
Motorola Brzozów
 
(29)
Motorola Morąg
 
(28)
Motorola Bochnia
 
(28)
Motorola Łuków
 
(26)
Motorola Nowy Targ
 
(24)
Motorola Skierniewice
 
(24)
Motorola Szczecinek
 
(23)
Motorola Kłodzko
 
(23)
Motorola Myszków
 
(22)
Motorola Wyrazów
 
(21)
Motorola Płońsk
 
(21)
Motorola Pruszcz
 
(21)
Motorola Chodzież
 
(21)
Motorola Paczków
 
(20)
Motorola Głubczyce
 
(20)
Motorola Brwinów
 
(19)
Motorola Mszana Dolna
 
(19)
Motorola Rydułtowy
 
(19)
Motorola Łęczyca
 
(18)
Motorola Krotoszyn
 
(18)
Motorola Koło
 
(18)
Motorola Szczyrk
 
(17)
Motorola Janów Lubelski
 
(17)
Motorola Myślenice
 
(17)
Motorola Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Motorola Chełmno
 
(15)
Motorola Zarszyn
 
(14)
Motorola Syców
 
(14)
Motorola Niwiska
 
(14)
Motorola Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Motorola Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Motorola Białogard
 
(13)
Motorola Łęczna
 
(13)
Motorola Gryfice
 
(13)
Motorola Łosice
 
(13)
Motorola Plewiska
 
(13)
Motorola Bogdaniec
 
(13)
Motorola Stary Sącz
 
(13)
Motorola Kluczbork
 
(13)
Motorola Jabłonna
 
(12)
Motorola Józefów
 
(12)
Motorola Czaplinek
 
(12)
Motorola Milicz
 
(12)
Motorola Skwierzyna
 
(11)
Motorola Słupca
 
(11)
Motorola Borówiec
 
(11)
Motorola Krasnystaw
 
(11)
Motorola Braniewo
 
(11)
Motorola Libertów
 
(11)
Motorola Zambrów
 
(10)
Motorola Wołów
 
(10)
Motorola Sosnowica
 
(10)
Motorola Ustroń
 
(10)
Motorola Sulęcin
 
(10)
Motorola Piekoszów
 
(10)
Motorola Bukowno
 
(9)
Motorola Wałcz
 
(9)
Motorola Włodawa
 
(9)
Motorola Tarnowo Podgórne
 
(9)
Motorola Daleszyce
 
(9)
Motorola Ropczyce
 
(9)
Motorola Komorniki
 
(9)
Motorola Przeczyce
 
(9)
Motorola Poddębice
 
(9)
Motorola Koronowo
 
(9)