| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | NOKIA C5-03 |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | C5-00 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6438158360501 |
| Kolor | biały |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 51.00 mm |
| Waga | 93.00 g |
| Przekątna ekranu | 3.20 " |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.00 Mpx |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Pojemność akumulatora | 1000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, radio, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 480 h |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d49172d9-212c-4812-816f-a92b24e21f46
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3541)
Nokia Kielce
 
(585)
Nokia Ełk
 
(498)
Nokia Lublin
 
(436)
Nokia Gliwice
 
(231)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(185)
Nokia Opole
 
(149)
Nokia Sosnowiec
 
(132)
Nokia Elbląg
 
(109)
Nokia Zamość
 
(92)
Nokia Piaseczno
 
(85)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(55)
Nokia Puławy
 
(51)
Nokia Zgierz
 
(50)
Nokia Stargard
 
(50)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(47)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Drwalew
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(32)
Nokia Sierpc
 
(31)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Śrem
 
(26)
Nokia Nowy Targ
 
(25)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Głubczyce
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Skierniewice
 
(23)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Kamienna Góra
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Paczków
 
(19)
Nokia Krotoszyn
 
(19)
Nokia Limanowa
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Hrubieszów
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Annopol
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Łosice
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Wołów
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Bogdaniec
 
(10)
Nokia Przeczyce
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Lubsko
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)