| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | TA-1046 |
| Marka | Nokia |
| Model telefonu | 7 Plus |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 5904125380649 |
| Materiał | metal, szkło |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Przekątna ekranu | 6 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2160 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 660 |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3800 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 572845e3-a851-40b9-aab7-e18bdb9afd66
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3499)
Nokia Ełk
 
(616)
Nokia Kielce
 
(488)
Nokia Lublin
 
(458)
Nokia Gliwice
 
(244)
Nokia Opole
 
(151)
Nokia Sosnowiec
 
(132)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(106)
Nokia Elbląg
 
(105)
Nokia Zamość
 
(88)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Nokia Jelenia Góra
 
(59)
Nokia Mysłowice
 
(54)
Nokia Stargard
 
(54)
Nokia Przemyśl
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(49)
Nokia Wadowice
 
(47)
Nokia Zgierz
 
(45)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Nokia Jarosław
 
(42)
Nokia Poniatowa
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Puławy
 
(41)
Nokia Żywiec
 
(40)
Nokia Mikołów
 
(39)
Nokia Wągrowiec
 
(35)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Kobyłka
 
(31)
Nokia Kamienna Góra
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Brzozów
 
(29)
Nokia Morąg
 
(28)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Łuków
 
(26)
Nokia Skierniewice
 
(25)
Nokia Kłodzko
 
(25)
Nokia Nowy Targ
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(23)
Nokia Głubczyce
 
(23)
Nokia Myszków
 
(22)
Nokia Mszana Dolna
 
(21)
Nokia Szczyrk
 
(21)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Wyrazów
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Drwalew
 
(20)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brwinów
 
(18)
Nokia Łęczyca
 
(18)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Płońsk
 
(18)
Nokia Janów Lubelski
 
(17)
Nokia Koło
 
(17)
Nokia Myślenice
 
(17)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Limanowa
 
(15)
Nokia Niwiska
 
(14)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Łosice
 
(14)
Nokia Gryfice
 
(14)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Hrubieszów
 
(13)
Nokia Plewiska
 
(13)
Nokia Bogdaniec
 
(13)
Nokia Daleszyce
 
(13)
Nokia Libertów
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(12)
Nokia Józefów
 
(12)
Nokia Krasnystaw
 
(12)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Nokia Słupca
 
(11)
Nokia Borówiec
 
(11)
Nokia Kluczbork
 
(11)
Nokia Braniewo
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(10)
Nokia Wołów
 
(10)
Nokia Sosnowica
 
(10)
Nokia Ustroń
 
(10)
Nokia Milicz
 
(10)
Nokia Sulęcin
 
(10)
Nokia Piekoszów
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Wałcz
 
(9)
Nokia Tarnowo Podgórne
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Ropczyce
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Przeczyce
 
(9)