| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Nokia |
| Wbudowana pamięć | 1 GB |
| Pamięć RAM | 256 MB |
| Model telefonu | 7.2 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Procesor | ARM 11 |
| System operacyjny | Pozostałe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), mini HDMI, microUSB typ B |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 6438158264298 |
| Kod producenta | RM-626 |
| Szerokość | 62.40 mm |
| Wysokość | 123.70 mm |
| Głębokość | 13.60 mm |
| Waga | 176.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.176 kg |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Gęstość pikseli | 184 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 0.68 GHz |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 473b0289-f0db-404b-9c0e-f34911ca56b0
Podobne wyszukiwania
Nokia Warszawa
 
(3545)
Nokia Kielce
 
(581)
Nokia Ełk
 
(497)
Nokia Lublin
 
(439)
Nokia Gliwice
 
(227)
Nokia Siemianowice Śląskie
 
(172)
Nokia Opole
 
(151)
Nokia Sosnowiec
 
(133)
Nokia Elbląg
 
(106)
Nokia Zamość
 
(91)
Nokia Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Nokia Jelenia Góra
 
(65)
Nokia Mysłowice
 
(55)
Nokia Zgierz
 
(51)
Nokia Stargard
 
(51)
Nokia Wadowice
 
(49)
Nokia Legionowo
 
(48)
Nokia Przemyśl
 
(47)
Nokia Puławy
 
(47)
Nokia Mikołów
 
(42)
Nokia Drwalew
 
(42)
Nokia Opoka-Kolonia
 
(41)
Nokia Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Nokia Jarosław
 
(41)
Nokia Poniatowa
 
(40)
Nokia Żywiec
 
(36)
Nokia Będzin
 
(34)
Nokia Wągrowiec
 
(33)
Nokia Morąg
 
(30)
Nokia Sierpc
 
(30)
Nokia Kobyłka
 
(30)
Nokia Łuków
 
(27)
Nokia Bochnia
 
(27)
Nokia Nowy Targ
 
(25)
Nokia Skierniewice
 
(24)
Nokia Szczecinek
 
(24)
Nokia Głubczyce
 
(24)
Nokia Brwinów
 
(23)
Nokia Myszków
 
(23)
Nokia Kłodzko
 
(22)
Nokia Mszana Dolna
 
(22)
Nokia Pruszcz
 
(21)
Nokia Koło
 
(21)
Nokia Chodzież
 
(21)
Nokia Kamienna Góra
 
(21)
Nokia Paczków
 
(20)
Nokia Płońsk
 
(20)
Nokia Łęczyca
 
(19)
Nokia Rydułtowy
 
(19)
Nokia Brzozów
 
(19)
Nokia Krotoszyn
 
(18)
Nokia Limanowa
 
(18)
Nokia Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Nokia Myślenice
 
(18)
Nokia Hrubieszów
 
(16)
Nokia Janów Lubelski
 
(16)
Nokia Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Nokia Chełmno
 
(15)
Nokia Szczyrk
 
(15)
Nokia Stary Sącz
 
(15)
Nokia Syców
 
(14)
Nokia Plewiska
 
(14)
Nokia Wyrazów
 
(14)
Nokia Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Nokia Słupca
 
(13)
Nokia Jabłonna
 
(13)
Nokia Gryfice
 
(13)
Nokia Braniewo
 
(13)
Nokia Kluczbork
 
(13)
Nokia Łęczna
 
(13)
Nokia Zarszyn
 
(13)
Nokia Białogard
 
(13)
Nokia Czaplinek
 
(12)
Nokia Wołów
 
(12)
Nokia Józefów
 
(11)
Nokia Łosice
 
(11)
Nokia Zambrów
 
(11)
Nokia Krasnystaw
 
(11)
Nokia Sosnowica
 
(11)
Nokia Ustroń
 
(11)
Nokia Libertów
 
(11)
Nokia Piekoszów
 
(11)
Nokia Skwierzyna
 
(11)
Nokia Lubsko
 
(10)
Nokia Przeczyce
 
(10)
Nokia Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Nokia Ropczyce
 
(10)
Nokia Bukowno
 
(9)
Nokia Włodawa
 
(9)
Nokia Bogdaniec
 
(9)
Nokia Koluszki
 
(9)
Nokia Komorniki
 
(9)
Nokia Daleszyce
 
(9)
Nokia Milicz
 
(9)
Nokia Góra
 
(9)
Nokia Sulęcin
 
(9)