| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | 6921815605584 |
| Marka | OnePlus |
| Model telefonu | 6 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 75.40 mm |
| Wysokość | 155.70 mm |
| Głębokość | 7.75 mm |
| Waga | 177.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.28 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2280 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 20.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3300 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 630 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 76 godzin |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ab61bc22-fe16-4b66-910b-a768c5014fb3
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3521)
OnePlus Ełk
 
(491)
OnePlus Kielce
 
(475)
OnePlus Lublin
 
(425)
OnePlus Gliwice
 
(231)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(158)
OnePlus Opole
 
(146)
OnePlus Sosnowiec
 
(129)
OnePlus Elbląg
 
(107)
OnePlus Zamość
 
(90)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(74)
OnePlus Jelenia Góra
 
(66)
OnePlus Mysłowice
 
(53)
OnePlus Stargard
 
(51)
OnePlus Przemyśl
 
(51)
OnePlus Legionowo
 
(50)
OnePlus Wadowice
 
(47)
OnePlus Zgierz
 
(46)
OnePlus Jarosław
 
(43)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
OnePlus Poniatowa
 
(42)
OnePlus Puławy
 
(41)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Drwalew
 
(39)
OnePlus Mikołów
 
(39)
OnePlus Żywiec
 
(38)
OnePlus Będzin
 
(34)
OnePlus Wągrowiec
 
(32)
OnePlus Kobyłka
 
(31)
OnePlus Sierpc
 
(30)
OnePlus Kamienna Góra
 
(29)
OnePlus Bochnia
 
(28)
OnePlus Morąg
 
(28)
OnePlus Łuków
 
(26)
OnePlus Kłodzko
 
(26)
OnePlus Skierniewice
 
(26)
OnePlus Nowy Targ
 
(24)
OnePlus Szczecinek
 
(23)
OnePlus Myszków
 
(22)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Limanowa
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Wyrazów
 
(21)
OnePlus Głubczyce
 
(21)
OnePlus Brwinów
 
(20)
OnePlus Paczków
 
(20)
OnePlus Mszana Dolna
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Brzozów
 
(18)
OnePlus Krotoszyn
 
(18)
OnePlus Koło
 
(18)
OnePlus Łęczyca
 
(18)
OnePlus Szczyrk
 
(17)
OnePlus Janów Lubelski
 
(17)
OnePlus Myślenice
 
(17)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Płońsk
 
(15)
OnePlus Zarszyn
 
(14)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Hrubieszów
 
(14)
OnePlus Niwiska
 
(14)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(14)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(14)
OnePlus Białogard
 
(13)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Gryfice
 
(13)
OnePlus Łosice
 
(13)
OnePlus Plewiska
 
(13)
OnePlus Bogdaniec
 
(13)
OnePlus Stary Sącz
 
(13)
OnePlus Kluczbork
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(12)
OnePlus Józefów
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Słupca
 
(11)
OnePlus Borówiec
 
(11)
OnePlus Krasnystaw
 
(11)
OnePlus Braniewo
 
(11)
OnePlus Libertów
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Wołów
 
(10)
OnePlus Zambrów
 
(10)
OnePlus Sosnowica
 
(10)
OnePlus Milicz
 
(10)
OnePlus Ustroń
 
(10)
OnePlus Sulęcin
 
(10)
OnePlus Piekoszów
 
(10)
OnePlus Bukowno
 
(9)
OnePlus Wałcz
 
(9)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Tarnowo Podgórne
 
(9)
OnePlus Ropczyce
 
(9)
OnePlus Daleszyce
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)
OnePlus Koronowo
 
(9)