O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | OnePlus |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Model telefonu | 12 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 3088 x 1440 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K, 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 3 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, kompas, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), always on display, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | 16512OP12BLK |
| Szerokość | 74.80 mm |
| Wysokość | 164.30 mm |
| Głębokość | 9.15 mm |
| Waga | 220.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Przekątna ekranu | 6.82 " |
| Gęstość pikseli | 510 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 3.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5400 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 750 |
| Maksymalny czas czuwania | 47h |
Oferta: 651c450e-a050-4a9c-8109-f5674fb3d204
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3559)
OnePlus Kielce
 
(578)
OnePlus Ełk
 
(494)
OnePlus Lublin
 
(439)
OnePlus Gliwice
 
(228)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(169)
OnePlus Opole
 
(153)
OnePlus Sosnowiec
 
(133)
OnePlus Elbląg
 
(108)
OnePlus Zamość
 
(92)
OnePlus Piaseczno
 
(87)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(74)
OnePlus Jelenia Góra
 
(66)
OnePlus Mysłowice
 
(55)
OnePlus Legionowo
 
(53)
OnePlus Stargard
 
(51)
OnePlus Zgierz
 
(51)
OnePlus Wadowice
 
(49)
OnePlus Przemyśl
 
(46)
OnePlus Puławy
 
(44)
OnePlus Mikołów
 
(43)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
OnePlus Drwalew
 
(42)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Jarosław
 
(41)
OnePlus Poniatowa
 
(40)
OnePlus Żywiec
 
(37)
OnePlus Wągrowiec
 
(33)
OnePlus Będzin
 
(32)
OnePlus Morąg
 
(30)
OnePlus Kobyłka
 
(29)
OnePlus Sierpc
 
(29)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Łuków
 
(27)
OnePlus Szczecinek
 
(25)
OnePlus Nowy Targ
 
(24)
OnePlus Skierniewice
 
(24)
OnePlus Myszków
 
(23)
OnePlus Głubczyce
 
(23)
OnePlus Brwinów
 
(22)
OnePlus Kłodzko
 
(22)
OnePlus Kamienna Góra
 
(22)
OnePlus Mszana Dolna
 
(21)
OnePlus Koło
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Paczków
 
(20)
OnePlus Płońsk
 
(20)
OnePlus Łęczyca
 
(19)
OnePlus Myślenice
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Brzozów
 
(19)
OnePlus Krotoszyn
 
(17)
OnePlus Limanowa
 
(17)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
OnePlus Hrubieszów
 
(16)
OnePlus Janów Lubelski
 
(16)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Szczyrk
 
(15)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Wyrazów
 
(14)
OnePlus Plewiska
 
(14)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(14)
OnePlus Słupca
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(13)
OnePlus Łosice
 
(13)
OnePlus Gryfice
 
(13)
OnePlus Stary Sącz
 
(13)
OnePlus Braniewo
 
(13)
OnePlus Kluczbork
 
(13)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Białogard
 
(13)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Wołów
 
(12)
OnePlus Bukowno
 
(11)
OnePlus Józefów
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Krasnystaw
 
(11)
OnePlus Sosnowica
 
(11)
OnePlus Ustroń
 
(11)
OnePlus Libertów
 
(11)
OnePlus Piekoszów
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Koluszki
 
(10)
OnePlus Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
OnePlus Daleszyce
 
(10)
OnePlus Ropczyce
 
(10)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Lubsko
 
(9)
OnePlus Zabierzów
 
(9)
OnePlus Bogdaniec
 
(9)
OnePlus Milicz
 
(9)
OnePlus Sulęcin
 
(9)
OnePlus Drawsko
 
(9)