O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 6921815630272 |
| Marka | OnePlus |
| Model telefonu | 15 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6921815630272 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 76.67 mm |
| Wysokość | 161.42 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 215.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.470 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 450 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite gen 5 |
| Częstotliwość procesora | 4.61 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android (inne) |
| Pojemność akumulatora | 7300 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 840 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Maksymalny czas czuwania | 637 |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0e15b774-cedd-4c65-9f0e-3d8e1a677933
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3356)
OnePlus Ełk
 
(595)
OnePlus Kielce
 
(460)
OnePlus Lublin
 
(448)
OnePlus Gliwice
 
(222)
OnePlus Opole
 
(139)
OnePlus Sosnowiec
 
(119)
OnePlus Elbląg
 
(99)
OnePlus Piaseczno
 
(93)
OnePlus Zamość
 
(88)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(83)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(77)
OnePlus Jelenia Góra
 
(64)
OnePlus Legionowo
 
(52)
OnePlus Przemyśl
 
(49)
OnePlus Zgierz
 
(48)
OnePlus Mysłowice
 
(47)
OnePlus Wadowice
 
(44)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Będzin
 
(40)
OnePlus Jarosław
 
(40)
OnePlus Stargard
 
(40)
OnePlus Poniatowa
 
(40)
OnePlus Żywiec
 
(40)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(39)
OnePlus Mikołów
 
(36)
OnePlus Puławy
 
(36)
OnePlus Wągrowiec
 
(31)
OnePlus Kamienna Góra
 
(29)
OnePlus Sierpc
 
(29)
OnePlus Łuków
 
(28)
OnePlus Bochnia
 
(28)
OnePlus Kobyłka
 
(27)
OnePlus Morąg
 
(27)
OnePlus Szczecinek
 
(26)
OnePlus Nowy Targ
 
(26)
OnePlus Kłodzko
 
(26)
OnePlus Brzozów
 
(25)
OnePlus Skierniewice
 
(23)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Głubczyce
 
(21)
OnePlus Jabłonna
 
(20)
OnePlus Koło
 
(20)
OnePlus Myszków
 
(20)
OnePlus Brwinów
 
(19)
OnePlus Szczyrk
 
(19)
OnePlus Limanowa
 
(19)
OnePlus Łęczyca
 
(18)
OnePlus Krotoszyn
 
(18)
OnePlus Paczków
 
(18)
OnePlus Rydułtowy
 
(18)
OnePlus Mszana Dolna
 
(17)
OnePlus Janów Lubelski
 
(17)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
OnePlus Myślenice
 
(17)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(17)
OnePlus Syców
 
(16)
OnePlus Stary Sącz
 
(16)
OnePlus Wyrazów
 
(16)
OnePlus Białogard
 
(15)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Płońsk
 
(15)
OnePlus Bogdaniec
 
(14)
OnePlus Libertów
 
(14)
OnePlus Zarszyn
 
(14)
OnePlus Hrubieszów
 
(13)
OnePlus Ustroń
 
(13)
OnePlus Pruszcz
 
(12)
OnePlus Słupca
 
(12)
OnePlus Łosice
 
(12)
OnePlus Krasnystaw
 
(12)
OnePlus Lubsko
 
(12)
OnePlus Plewiska
 
(12)
OnePlus Daleszyce
 
(12)
OnePlus Kluczbork
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Łęczna
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Ropczyce
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Bukowno
 
(10)
OnePlus Józefów
 
(10)
OnePlus Gryfice
 
(10)
OnePlus Borówiec
 
(10)
OnePlus Koluszki
 
(10)
OnePlus Sosnowica
 
(10)
OnePlus Wołów
 
(10)
OnePlus Braniewo
 
(10)
OnePlus Opalenica
 
(10)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(10)
OnePlus Szynwałd
 
(10)
OnePlus Sulęcin
 
(10)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)
OnePlus Stęszew
 
(9)
OnePlus Góra
 
(9)