| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 3T |
| Marka | OnePlus |
| Model telefonu | 3T |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | szkło |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 821 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3400 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 28ba77d8-1c35-4aee-9665-d0787f12bbad
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3501)
OnePlus Ełk
 
(616)
OnePlus Kielce
 
(465)
OnePlus Lublin
 
(431)
OnePlus Gliwice
 
(242)
OnePlus Opole
 
(151)
OnePlus Sosnowiec
 
(131)
OnePlus Elbląg
 
(110)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(106)
OnePlus Zamość
 
(87)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(75)
OnePlus Jelenia Góra
 
(65)
OnePlus Stargard
 
(54)
OnePlus Mysłowice
 
(54)
OnePlus Przemyśl
 
(52)
OnePlus Legionowo
 
(49)
OnePlus Wadowice
 
(47)
OnePlus Zgierz
 
(45)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
OnePlus Poniatowa
 
(42)
OnePlus Puławy
 
(41)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Żywiec
 
(40)
OnePlus Mikołów
 
(39)
OnePlus Jarosław
 
(37)
OnePlus Będzin
 
(34)
OnePlus Wągrowiec
 
(32)
OnePlus Kobyłka
 
(31)
OnePlus Kamienna Góra
 
(30)
OnePlus Sierpc
 
(30)
OnePlus Brzozów
 
(29)
OnePlus Morąg
 
(28)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Łuków
 
(26)
OnePlus Skierniewice
 
(25)
OnePlus Kłodzko
 
(25)
OnePlus Drwalew
 
(24)
OnePlus Nowy Targ
 
(24)
OnePlus Szczecinek
 
(23)
OnePlus Głubczyce
 
(23)
OnePlus Myszków
 
(22)
OnePlus Mszana Dolna
 
(21)
OnePlus Wyrazów
 
(21)
OnePlus Szczyrk
 
(21)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Paczków
 
(20)
OnePlus Brwinów
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Krotoszyn
 
(18)
OnePlus Łęczyca
 
(18)
OnePlus Płońsk
 
(18)
OnePlus Janów Lubelski
 
(17)
OnePlus Koło
 
(17)
OnePlus Myślenice
 
(17)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(16)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Stary Sącz
 
(15)
OnePlus Limanowa
 
(15)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Łosice
 
(14)
OnePlus Gryfice
 
(14)
OnePlus Hrubieszów
 
(14)
OnePlus Niwiska
 
(14)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Białogard
 
(13)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Plewiska
 
(13)
OnePlus Bogdaniec
 
(13)
OnePlus Daleszyce
 
(13)
OnePlus Libertów
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(12)
OnePlus Józefów
 
(12)
OnePlus Krasnystaw
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(12)
OnePlus Borówiec
 
(11)
OnePlus Słupca
 
(11)
OnePlus Braniewo
 
(11)
OnePlus Kluczbork
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(10)
OnePlus Wołów
 
(10)
OnePlus Sosnowica
 
(10)
OnePlus Ustroń
 
(10)
OnePlus Milicz
 
(10)
OnePlus Sulęcin
 
(10)
OnePlus Piekoszów
 
(10)
OnePlus Bukowno
 
(9)
OnePlus Wałcz
 
(9)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Tarnowo Podgórne
 
(9)
OnePlus Ropczyce
 
(9)
OnePlus Przeczyce
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)