| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | CPH2185DB |
| Marka | Oppo |
| Model telefonu | A15 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6944284675483 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.40 mm |
| Wysokość | 164.00 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 175.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.430 kg |
| Przekątna ekranu | 6.52 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, panorama, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio P35 |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4230 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 34 |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dc6324f9-f980-4e5e-ba05-7ee88c6d90bc
Podobne wyszukiwania
A15 Warszawa
 
(3412)
A15 Ełk
 
(601)
A15 Kielce
 
(445)
A15 Lublin
 
(432)
A15 Gliwice
 
(226)
A15 Opole
 
(142)
A15 Sosnowiec
 
(118)
A15 Elbląg
 
(101)
A15 Zamość
 
(87)
A15 Siemianowice Śląskie
 
(83)
A15 Ostrów Wielkopolski
 
(81)
A15 Jelenia Góra
 
(62)
A15 Legionowo
 
(53)
A15 Przemyśl
 
(50)
A15 Zgierz
 
(46)
A15 Wadowice
 
(45)
A15 Mysłowice
 
(45)
A15 Poniatowa
 
(44)
A15 Jarosław
 
(42)
A15 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
A15 Będzin
 
(41)
A15 Opoka-Kolonia
 
(41)
A15 Żywiec
 
(41)
A15 Stargard
 
(40)
A15 Puławy
 
(36)
A15 Mikołów
 
(35)
A15 Wągrowiec
 
(31)
A15 Kamienna Góra
 
(30)
A15 Łuków
 
(29)
A15 Sierpc
 
(29)
A15 Bochnia
 
(27)
A15 Morąg
 
(27)
A15 Kłodzko
 
(26)
A15 Kobyłka
 
(25)
A15 Brzozów
 
(25)
A15 Szczecinek
 
(24)
A15 Nowy Targ
 
(23)
A15 Skierniewice
 
(23)
A15 Chodzież
 
(21)
A15 Głubczyce
 
(21)
A15 Szczyrk
 
(20)
A15 Koło
 
(20)
A15 Myszków
 
(20)
A15 Rydułtowy
 
(19)
A15 Brwinów
 
(18)
A15 Jabłonna
 
(18)
A15 Paczków
 
(18)
A15 Limanowa
 
(18)
A15 Łęczyca
 
(18)
A15 Mszana Dolna
 
(17)
A15 Wyrazów
 
(17)
A15 Janów Lubelski
 
(17)
A15 Myślenice
 
(17)
A15 Płońsk
 
(17)
A15 Syców
 
(16)
A15 Krotoszyn
 
(16)
A15 Stary Sącz
 
(16)
A15 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
A15 Białogard
 
(15)
A15 Chełmno
 
(15)
A15 Hrubieszów
 
(15)
A15 Bogdaniec
 
(15)
A15 Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
A15 Zarszyn
 
(14)
A15 Gryfice
 
(13)
A15 Lubsko
 
(13)
A15 Plewiska
 
(13)
A15 Libertów
 
(13)
A15 Ustroń
 
(13)
A15 Pruszcz
 
(12)
A15 Łęczna
 
(12)
A15 Krasnystaw
 
(12)
A15 Daleszyce
 
(12)
A15 Czaplinek
 
(12)
A15 Kluczbork
 
(12)
A15 Słupca
 
(11)
A15 Łosice
 
(11)
A15 Borówiec
 
(11)
A15 Zambrów
 
(11)
A15 Wołów
 
(11)
A15 Ropczyce
 
(11)
A15 Braniewo
 
(11)
A15 Ząbkowice Śląskie
 
(11)
A15 Skwierzyna
 
(11)
A15 Niwiska
 
(10)
A15 Zelów
 
(10)
A15 Józefów
 
(10)
A15 Drwalew
 
(10)
A15 Sosnowica
 
(10)
A15 Komorniki
 
(10)
A15 Szynwałd
 
(10)
A15 Sulęcin
 
(10)
A15 Bukowno
 
(10)
A15 Włodawa
 
(9)
A15 Góra
 
(9)
A15 Stęszew
 
(9)