| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Oppo |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | A15s |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Funkcje aparatu | panorama, lampa błyskowa, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio P35 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot), odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6944284675230 |
| Kod producenta | CPH2179 |
| Szerokość | 75.40 mm |
| Wysokość | 164.00 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 177.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Przekątna ekranu | 6.52 " |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4230 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 |
| Maksymalny czas czuwania | 57h |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
O przedmiocie
Oferta: b150b47b-a329-44c0-be8b-cb5aca482b82
Podobne wyszukiwania
A15s Warszawa
 
(3443)
A15s Ełk
 
(600)
A15s Kielce
 
(454)
A15s Lublin
 
(432)
A15s Gliwice
 
(228)
A15s Opole
 
(143)
A15s Sosnowiec
 
(118)
A15s Elbląg
 
(100)
A15s Zamość
 
(92)
A15s Siemianowice Śląskie
 
(83)
A15s Ostrów Wielkopolski
 
(77)
A15s Jelenia Góra
 
(62)
A15s Przemyśl
 
(50)
A15s Legionowo
 
(49)
A15s Mysłowice
 
(49)
A15s Stargard
 
(46)
A15s Zgierz
 
(46)
A15s Wadowice
 
(45)
A15s Poniatowa
 
(42)
A15s Opoka-Kolonia
 
(41)
A15s Jarosław
 
(41)
A15s Będzin
 
(41)
A15s Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
A15s Żywiec
 
(40)
A15s Puławy
 
(38)
A15s Mikołów
 
(37)
A15s Wągrowiec
 
(34)
A15s Kamienna Góra
 
(31)
A15s Łuków
 
(29)
A15s Sierpc
 
(29)
A15s Kłodzko
 
(27)
A15s Bochnia
 
(27)
A15s Morąg
 
(27)
A15s Kobyłka
 
(26)
A15s Brzozów
 
(25)
A15s Głubczyce
 
(25)
A15s Skierniewice
 
(24)
A15s Szczecinek
 
(22)
A15s Nowy Targ
 
(22)
A15s Chodzież
 
(21)
A15s Jabłonna
 
(21)
A15s Szczyrk
 
(20)
A15s Koło
 
(20)
A15s Myszków
 
(20)
A15s Paczków
 
(19)
A15s Rydułtowy
 
(19)
A15s Brwinów
 
(18)
A15s Łęczyca
 
(18)
A15s Niwiska
 
(17)
A15s Mszana Dolna
 
(17)
A15s Janów Lubelski
 
(17)
A15s Stary Sącz
 
(17)
A15s Myślenice
 
(17)
A15s Wyrazów
 
(17)
A15s Płońsk
 
(16)
A15s Krotoszyn
 
(16)
A15s Ostrów Mazowiecka
 
(16)
A15s Chełmno
 
(15)
A15s Bogdaniec
 
(15)
A15s Syców
 
(14)
A15s Gryfice
 
(14)
A15s Lubsko
 
(14)
A15s Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
A15s Zarszyn
 
(14)
A15s Plewiska
 
(13)
A15s Milicz
 
(13)
A15s Libertów
 
(13)
A15s Pruszcz
 
(12)
A15s Łęczna
 
(12)
A15s Czaplinek
 
(12)
A15s Drwalew
 
(12)
A15s Słupca
 
(12)
A15s Włodawa
 
(12)
A15s Kluczbork
 
(12)
A15s Wołów
 
(12)
A15s Daleszyce
 
(12)
A15s Łosice
 
(11)
A15s Borówiec
 
(11)
A15s Zambrów
 
(11)
A15s Braniewo
 
(11)
A15s Ropczyce
 
(11)
A15s Ustroń
 
(11)
A15s Poddębice
 
(11)
A15s Ząbkowice Śląskie
 
(11)
A15s Skwierzyna
 
(11)
A15s Józefów
 
(10)
A15s Krasnystaw
 
(10)
A15s Sosnowica
 
(10)
A15s Szynwałd
 
(10)
A15s Sulęcin
 
(10)
A15s Piekoszów
 
(10)
A15s Zelów
 
(9)
A15s Tarnowo Podgórne
 
(9)
A15s Komorniki
 
(9)
A15s Stęszew
 
(9)
A15s Opalenica
 
(9)