| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Oppo |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | A16 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G35 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | CPH2269 |
| Szerokość | 75.60 mm |
| Wysokość | 163.80 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.444 kg |
| Przekątna ekranu | 6.52 " |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | IMG GE8320 |
| Maksymalny czas czuwania | 381 h |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 73e24814-85b0-4a2d-b578-d234f6661760
Podobne wyszukiwania
A16 Warszawa
 
(3560)
A16 Kielce
 
(580)
A16 Ełk
 
(495)
A16 Lublin
 
(440)
A16 Gliwice
 
(228)
A16 Siemianowice Śląskie
 
(170)
A16 Opole
 
(152)
A16 Sosnowiec
 
(133)
A16 Elbląg
 
(108)
A16 Zamość
 
(92)
A16 Ostrów Wielkopolski
 
(74)
A16 Jelenia Góra
 
(66)
A16 Mysłowice
 
(55)
A16 Legionowo
 
(53)
A16 Stargard
 
(51)
A16 Zgierz
 
(51)
A16 Wadowice
 
(49)
A16 Puławy
 
(47)
A16 Przemyśl
 
(46)
A16 Mikołów
 
(43)
A16 Drwalew
 
(42)
A16 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
A16 Jarosław
 
(41)
A16 Opoka-Kolonia
 
(41)
A16 Poniatowa
 
(40)
A16 Żywiec
 
(37)
A16 Wągrowiec
 
(33)
A16 Będzin
 
(32)
A16 Morąg
 
(30)
A16 Kobyłka
 
(29)
A16 Sierpc
 
(29)
A16 Bochnia
 
(27)
A16 Łuków
 
(27)
A16 Szczecinek
 
(25)
A16 Nowy Targ
 
(24)
A16 Skierniewice
 
(24)
A16 Myszków
 
(23)
A16 Głubczyce
 
(23)
A16 Brwinów
 
(22)
A16 Kamienna Góra
 
(22)
A16 Kłodzko
 
(22)
A16 Pruszcz
 
(21)
A16 Mszana Dolna
 
(21)
A16 Koło
 
(21)
A16 Chodzież
 
(21)
A16 Płońsk
 
(20)
A16 Paczków
 
(20)
A16 Łęczyca
 
(19)
A16 Myślenice
 
(19)
A16 Rydułtowy
 
(19)
A16 Brzozów
 
(19)
A16 Krotoszyn
 
(17)
A16 Limanowa
 
(17)
A16 Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
A16 Hrubieszów
 
(16)
A16 Janów Lubelski
 
(16)
A16 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
A16 Chełmno
 
(15)
A16 Szczyrk
 
(15)
A16 Plewiska
 
(14)
A16 Syców
 
(14)
A16 Wyrazów
 
(14)
A16 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
A16 Słupca
 
(13)
A16 Jabłonna
 
(13)
A16 Gryfice
 
(13)
A16 Łosice
 
(13)
A16 Braniewo
 
(13)
A16 Kluczbork
 
(13)
A16 Łęczna
 
(13)
A16 Stary Sącz
 
(13)
A16 Białogard
 
(13)
A16 Zarszyn
 
(13)
A16 Czaplinek
 
(12)
A16 Wołów
 
(12)
A16 Bukowno
 
(11)
A16 Józefów
 
(11)
A16 Krasnystaw
 
(11)
A16 Zambrów
 
(11)
A16 Sosnowica
 
(11)
A16 Libertów
 
(11)
A16 Ustroń
 
(11)
A16 Piekoszów
 
(11)
A16 Skwierzyna
 
(11)
A16 Koluszki
 
(10)
A16 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
A16 Daleszyce
 
(10)
A16 Ropczyce
 
(10)
A16 Włodawa
 
(9)
A16 Lubsko
 
(9)
A16 Bogdaniec
 
(9)
A16 Zabierzów
 
(9)
A16 Komorniki
 
(9)
A16 Milicz
 
(9)
A16 Sulęcin
 
(9)
A16 Drawsko
 
(9)