| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Nawigacja | GPS |
| Slot karty pamięci | tak |
| Model telefonu | A17 |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Maksymalny czas rozmów | 46 h |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, zegar, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, funkcja głośnomówiąca, własne gry, latarka, dyktafon, radio, książka telefoniczna, budzik |
| Marka telefonu | Oppo |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 |
| Wysokość | 164.20 mm |
| Waga | 187.00 g |
| EAN (GTIN) | 6932169320306 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, autofocus |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Przekątna ekranu | 6.56 " |
| Kod producenta | CPH2477 |
| Szerokość | 75.60 mm |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Częstotliwość procesora | 4.00 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Procesor | MediaTek Helio G35 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Kolor | niebieski |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c13bd8e7-6c8e-4a60-b85c-b68e92d73c07
Podobne wyszukiwania
Oppo Warszawa
 
(3650)
Oppo Ełk
 
(619)
Oppo Kielce
 
(484)
Oppo Lublin
 
(458)
Oppo Gliwice
 
(243)
Oppo Opole
 
(151)
Oppo Sosnowiec
 
(132)
Oppo Elbląg
 
(104)
Oppo Siemianowice Śląskie
 
(101)
Oppo Zamość
 
(89)
Oppo Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Oppo Jelenia Góra
 
(60)
Oppo Mysłowice
 
(59)
Oppo Stargard
 
(53)
Oppo Przemyśl
 
(52)
Oppo Legionowo
 
(49)
Oppo Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Oppo Wadowice
 
(47)
Oppo Puławy
 
(46)
Oppo Zgierz
 
(43)
Oppo Mikołów
 
(43)
Oppo Jarosław
 
(42)
Oppo Poniatowa
 
(42)
Oppo Opoka-Kolonia
 
(41)
Oppo Żywiec
 
(40)
Oppo Wągrowiec
 
(35)
Oppo Będzin
 
(34)
Oppo Sierpc
 
(31)
Oppo Kobyłka
 
(29)
Oppo Łuków
 
(28)
Oppo Kamienna Góra
 
(28)
Oppo Bochnia
 
(28)
Oppo Skierniewice
 
(27)
Oppo Kłodzko
 
(27)
Oppo Morąg
 
(27)
Oppo Szczecinek
 
(26)
Oppo Brzozów
 
(24)
Oppo Nowy Targ
 
(24)
Oppo Myszków
 
(22)
Oppo Głubczyce
 
(22)
Oppo Szczyrk
 
(21)
Oppo Wyrazów
 
(21)
Oppo Chodzież
 
(21)
Oppo Pruszcz
 
(21)
Oppo Brwinów
 
(20)
Oppo Mszana Dolna
 
(20)
Oppo Drwalew
 
(19)
Oppo Koło
 
(19)
Oppo Rydułtowy
 
(19)
Oppo Płońsk
 
(18)
Oppo Paczków
 
(18)
Oppo Krotoszyn
 
(18)
Oppo Łęczyca
 
(18)
Oppo Janów Lubelski
 
(17)
Oppo Myślenice
 
(17)
Oppo Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Oppo Chełmno
 
(15)
Oppo Stary Sącz
 
(15)
Oppo Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Oppo Niwiska
 
(14)
Oppo Syców
 
(14)
Oppo Gryfice
 
(14)
Oppo Łosice
 
(14)
Oppo Lubsko
 
(14)
Oppo Bogdaniec
 
(14)
Oppo Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Oppo Zarszyn
 
(13)
Oppo Białogard
 
(13)
Oppo Plewiska
 
(13)
Oppo Libertów
 
(13)
Oppo Józefów
 
(12)
Oppo Jabłonna
 
(12)
Oppo Czaplinek
 
(12)
Oppo Krasnystaw
 
(12)
Oppo Słupca
 
(11)
Oppo Włodawa
 
(11)
Oppo Borówiec
 
(11)
Oppo Łęczna
 
(11)
Oppo Wołów
 
(11)
Oppo Kluczbork
 
(11)
Oppo Braniewo
 
(11)
Oppo Skwierzyna
 
(11)
Oppo Wałcz
 
(10)
Oppo Zambrów
 
(10)
Oppo Sosnowica
 
(10)
Oppo Daleszyce
 
(10)
Oppo Ustroń
 
(10)
Oppo Milicz
 
(10)
Oppo Sulęcin
 
(10)
Oppo Piekoszów
 
(10)
Oppo Bukowno
 
(9)
Oppo Zelów
 
(9)
Oppo Tarnowo Podgórne
 
(9)
Oppo Komorniki
 
(9)
Oppo Ropczyce
 
(9)
Oppo Góra
 
(9)