| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | a53 |
| Marka | Oppo |
| Model telefonu | A53s |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6944284670839 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.10 mm |
| Wysokość | 163.90 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 186.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 270 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Częstotliwość procesora | 1.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 4 GB |
| Układ graficzny | Adreno 610 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 500 h |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 10586df7-c55d-49c2-a0b7-2276f74dda99
Podobne wyszukiwania
Oppo Warszawa
 
(3442)
Oppo Ełk
 
(600)
Oppo Kielce
 
(454)
Oppo Lublin
 
(432)
Oppo Gliwice
 
(228)
Oppo Opole
 
(143)
Oppo Sosnowiec
 
(118)
Oppo Elbląg
 
(100)
Oppo Zamość
 
(92)
Oppo Siemianowice Śląskie
 
(81)
Oppo Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Oppo Jelenia Góra
 
(62)
Oppo Przemyśl
 
(50)
Oppo Legionowo
 
(49)
Oppo Mysłowice
 
(49)
Oppo Zgierz
 
(46)
Oppo Stargard
 
(46)
Oppo Wadowice
 
(45)
Oppo Poniatowa
 
(42)
Oppo Opoka-Kolonia
 
(41)
Oppo Jarosław
 
(41)
Oppo Będzin
 
(41)
Oppo Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Oppo Żywiec
 
(40)
Oppo Puławy
 
(38)
Oppo Mikołów
 
(37)
Oppo Wągrowiec
 
(34)
Oppo Kamienna Góra
 
(31)
Oppo Sierpc
 
(29)
Oppo Łuków
 
(29)
Oppo Kłodzko
 
(27)
Oppo Bochnia
 
(27)
Oppo Morąg
 
(27)
Oppo Kobyłka
 
(26)
Oppo Brzozów
 
(25)
Oppo Głubczyce
 
(25)
Oppo Skierniewice
 
(24)
Oppo Szczecinek
 
(22)
Oppo Nowy Targ
 
(22)
Oppo Chodzież
 
(21)
Oppo Jabłonna
 
(21)
Oppo Szczyrk
 
(20)
Oppo Koło
 
(20)
Oppo Myszków
 
(20)
Oppo Paczków
 
(19)
Oppo Rydułtowy
 
(19)
Oppo Brwinów
 
(18)
Oppo Mszana Dolna
 
(18)
Oppo Łęczyca
 
(18)
Oppo Niwiska
 
(17)
Oppo Wyrazów
 
(17)
Oppo Janów Lubelski
 
(17)
Oppo Stary Sącz
 
(17)
Oppo Myślenice
 
(17)
Oppo Płońsk
 
(16)
Oppo Krotoszyn
 
(16)
Oppo Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Oppo Chełmno
 
(15)
Oppo Bogdaniec
 
(15)
Oppo Syców
 
(14)
Oppo Gryfice
 
(14)
Oppo Lubsko
 
(14)
Oppo Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Oppo Zarszyn
 
(14)
Oppo Plewiska
 
(13)
Oppo Milicz
 
(13)
Oppo Libertów
 
(13)
Oppo Pruszcz
 
(12)
Oppo Łęczna
 
(12)
Oppo Czaplinek
 
(12)
Oppo Drwalew
 
(12)
Oppo Słupca
 
(12)
Oppo Włodawa
 
(12)
Oppo Kluczbork
 
(12)
Oppo Wołów
 
(12)
Oppo Daleszyce
 
(12)
Oppo Łosice
 
(11)
Oppo Borówiec
 
(11)
Oppo Zambrów
 
(11)
Oppo Braniewo
 
(11)
Oppo Ropczyce
 
(11)
Oppo Ustroń
 
(11)
Oppo Poddębice
 
(11)
Oppo Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Oppo Skwierzyna
 
(11)
Oppo Józefów
 
(10)
Oppo Krasnystaw
 
(10)
Oppo Sosnowica
 
(10)
Oppo Szynwałd
 
(10)
Oppo Sulęcin
 
(10)
Oppo Piekoszów
 
(10)
Oppo Zelów
 
(9)
Oppo Tarnowo Podgórne
 
(9)
Oppo Komorniki
 
(9)
Oppo Stęszew
 
(9)
Oppo Opalenica
 
(9)