| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | CPH2385 |
| Marka | Oppo |
| Model telefonu | A57s |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6932169316637 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 163.70 mm |
| Głębokość | 7.99 mm |
| Waga | 187.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.56 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G35 |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Adreno 660 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e5b2cb94-d543-4351-8ee2-9394f93445f1
Podobne wyszukiwania
Oppo Warszawa
 
(3486)
Oppo Ełk
 
(624)
Oppo Kielce
 
(460)
Oppo Lublin
 
(458)
Oppo Gliwice
 
(243)
Oppo Siemianowice Śląskie
 
(158)
Oppo Opole
 
(151)
Oppo Sosnowiec
 
(122)
Oppo Elbląg
 
(104)
Oppo Zamość
 
(92)
Oppo Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Oppo Jelenia Góra
 
(60)
Oppo Mysłowice
 
(59)
Oppo Przemyśl
 
(51)
Oppo Stargard
 
(50)
Oppo Legionowo
 
(49)
Oppo Wadowice
 
(47)
Oppo Puławy
 
(46)
Oppo Zgierz
 
(43)
Oppo Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Oppo Mikołów
 
(43)
Oppo Poniatowa
 
(42)
Oppo Jarosław
 
(42)
Oppo Opoka-Kolonia
 
(41)
Oppo Żywiec
 
(40)
Oppo Wągrowiec
 
(35)
Oppo Będzin
 
(34)
Oppo Sierpc
 
(31)
Oppo Kamienna Góra
 
(30)
Oppo Kłodzko
 
(29)
Oppo Łuków
 
(28)
Oppo Kobyłka
 
(28)
Oppo Bochnia
 
(28)
Oppo Skierniewice
 
(27)
Oppo Morąg
 
(27)
Oppo Szczecinek
 
(26)
Oppo Brzozów
 
(25)
Oppo Nowy Targ
 
(24)
Oppo Myszków
 
(22)
Oppo Głubczyce
 
(22)
Oppo Szczyrk
 
(21)
Oppo Wyrazów
 
(21)
Oppo Chodzież
 
(21)
Oppo Pruszcz
 
(21)
Oppo Brwinów
 
(20)
Oppo Mszana Dolna
 
(20)
Oppo Krotoszyn
 
(19)
Oppo Drwalew
 
(19)
Oppo Rydułtowy
 
(19)
Oppo Płońsk
 
(18)
Oppo Paczków
 
(18)
Oppo Łęczyca
 
(18)
Oppo Janów Lubelski
 
(17)
Oppo Koło
 
(17)
Oppo Myślenice
 
(17)
Oppo Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Oppo Chełmno
 
(15)
Oppo Stary Sącz
 
(15)
Oppo Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Oppo Gryfice
 
(14)
Oppo Łosice
 
(14)
Oppo Syców
 
(14)
Oppo Niwiska
 
(14)
Oppo Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Oppo Zarszyn
 
(13)
Oppo Białogard
 
(13)
Oppo Łęczna
 
(13)
Oppo Plewiska
 
(13)
Oppo Libertów
 
(13)
Oppo Jabłonna
 
(12)
Oppo Józefów
 
(12)
Oppo Krasnystaw
 
(12)
Oppo Czaplinek
 
(12)
Oppo Bogdaniec
 
(12)
Oppo Słupca
 
(11)
Oppo Włodawa
 
(11)
Oppo Borówiec
 
(11)
Oppo Wołów
 
(11)
Oppo Kluczbork
 
(11)
Oppo Braniewo
 
(11)
Oppo Skwierzyna
 
(11)
Oppo Wałcz
 
(10)
Oppo Zambrów
 
(10)
Oppo Sosnowica
 
(10)
Oppo Daleszyce
 
(10)
Oppo Ćwiklice
 
(10)
Oppo Milicz
 
(10)
Oppo Ustroń
 
(10)
Oppo Sulęcin
 
(10)
Oppo Piekoszów
 
(10)
Oppo Bukowno
 
(9)
Oppo Zelów
 
(9)
Oppo Tarnowo Podgórne
 
(9)
Oppo Lubsko
 
(9)
Oppo Ropczyce
 
(9)
Oppo Komorniki
 
(9)