| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Oppo |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | A74 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 662 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, always on display |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 6944284685857 |
| Kod producenta | CPH2219NB |
| Szerokość | 73.08 mm |
| Wysokość | 160.30 mm |
| Głębokość | 7.95 mm |
| Waga | 175.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.43 " |
| Gęstość pikseli | 409 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 610 |
| Maksymalny czas czuwania | 40 h |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Oferta: c04c3883-6548-44ea-b8a4-852eb811a392
Podobne wyszukiwania
A74 Warszawa
 
(3369)
A74 Ełk
 
(595)
A74 Kielce
 
(456)
A74 Lublin
 
(438)
A74 Gliwice
 
(231)
A74 Opole
 
(141)
A74 Sosnowiec
 
(118)
A74 Elbląg
 
(99)
A74 Piaseczno
 
(94)
A74 Zamość
 
(94)
A74 Siemianowice Śląskie
 
(85)
A74 Ostrów Wielkopolski
 
(79)
A74 Jelenia Góra
 
(62)
A74 Legionowo
 
(51)
A74 Przemyśl
 
(50)
A74 Zgierz
 
(49)
A74 Wadowice
 
(44)
A74 Stargard
 
(42)
A74 Jarosław
 
(42)
A74 Mysłowice
 
(41)
A74 Opoka-Kolonia
 
(41)
A74 Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
A74 Będzin
 
(40)
A74 Poniatowa
 
(39)
A74 Żywiec
 
(39)
A74 Puławy
 
(35)
A74 Mikołów
 
(35)
A74 Wągrowiec
 
(30)
A74 Bochnia
 
(29)
A74 Śrem
 
(28)
A74 Sierpc
 
(27)
A74 Kamienna Góra
 
(27)
A74 Nowy Targ
 
(27)
A74 Morąg
 
(27)
A74 Kobyłka
 
(26)
A74 Brzozów
 
(25)
A74 Szczecinek
 
(25)
A74 Myszków
 
(25)
A74 Kłodzko
 
(25)
A74 Łuków
 
(24)
A74 Skierniewice
 
(23)
A74 Jabłonna
 
(22)
A74 Szczyrk
 
(21)
A74 Koło
 
(21)
A74 Chodzież
 
(21)
A74 Głubczyce
 
(21)
A74 Brwinów
 
(19)
A74 Paczków
 
(18)
A74 Bogdaniec
 
(18)
A74 Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
A74 Łęczyca
 
(18)
A74 Janów Lubelski
 
(17)
A74 Kluczbork
 
(17)
A74 Limanowa
 
(17)
A74 Rydułtowy
 
(17)
A74 Myślenice
 
(17)
A74 Chełmno
 
(16)
A74 Krotoszyn
 
(16)
A74 Syców
 
(16)
A74 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
A74 Mszana Dolna
 
(16)
A74 Wyrazów
 
(16)
A74 Stary Sącz
 
(15)
A74 Białogard
 
(15)
A74 Płońsk
 
(14)
A74 Hrubieszów
 
(14)
A74 Słupca
 
(13)
A74 Ustroń
 
(13)
A74 Libertów
 
(13)
A74 Zarszyn
 
(13)
A74 Łęczna
 
(13)
A74 Czaplinek
 
(13)
A74 Pruszcz
 
(12)
A74 Łosice
 
(12)
A74 Krasnystaw
 
(12)
A74 Wołów
 
(12)
A74 Daleszyce
 
(12)
A74 Plewiska
 
(12)
A74 Gryfice
 
(11)
A74 Zambrów
 
(11)
A74 Lubsko
 
(11)
A74 Braniewo
 
(11)
A74 Ropczyce
 
(11)
A74 Skwierzyna
 
(11)
A74 Bukowno
 
(10)
A74 Józefów
 
(10)
A74 Borówiec
 
(10)
A74 Włodawa
 
(10)
A74 Koluszki
 
(10)
A74 Sosnowica
 
(10)
A74 Ząbkowice Śląskie
 
(10)
A74 Sulęcin
 
(10)
A74 Tarnowo Podgórne
 
(9)
A74 Góra
 
(9)
A74 Opalenica
 
(9)
A74 Stęszew
 
(9)