| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | POCO |
| Model telefonu | POCO F2 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, szkło, tworzywo sztuczne |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.218 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, lampa błyskowa, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zoom |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 11 |
| Pojemność akumulatora | 4700 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, IrDA, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 936be799-a09d-4418-b23e-31f16a0f301a
Podobne wyszukiwania
POCO Warszawa
 
(3365)
POCO Ełk
 
(619)
POCO Kielce
 
(453)
POCO Lublin
 
(437)
POCO Gliwice
 
(229)
POCO Opole
 
(137)
POCO Sosnowiec
 
(117)
POCO Elbląg
 
(100)
POCO Zamość
 
(94)
POCO Piaseczno
 
(86)
POCO Siemianowice Śląskie
 
(85)
POCO Ostrów Wielkopolski
 
(78)
POCO Jelenia Góra
 
(65)
POCO Legionowo
 
(51)
POCO Przemyśl
 
(50)
POCO Zgierz
 
(49)
POCO Wadowice
 
(43)
POCO Jarosław
 
(43)
POCO Opoka-Kolonia
 
(41)
POCO Mysłowice
 
(40)
POCO Będzin
 
(40)
POCO Żywiec
 
(39)
POCO Poniatowa
 
(39)
POCO Stargard
 
(38)
POCO Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
POCO Puławy
 
(35)
POCO Mikołów
 
(34)
POCO Sierpc
 
(32)
POCO Wągrowiec
 
(29)
POCO Nowy Targ
 
(28)
POCO Bochnia
 
(27)
POCO Śrem
 
(27)
POCO Morąg
 
(27)
POCO Kamienna Góra
 
(26)
POCO Kobyłka
 
(26)
POCO Brzozów
 
(25)
POCO Szczecinek
 
(25)
POCO Kłodzko
 
(25)
POCO Skierniewice
 
(25)
POCO Łuków
 
(24)
POCO Szczyrk
 
(23)
POCO Myszków
 
(23)
POCO Głubczyce
 
(21)
POCO Chodzież
 
(21)
POCO Jabłonna
 
(20)
POCO Bogdaniec
 
(20)
POCO Koło
 
(20)
POCO Brwinów
 
(19)
POCO Łęczyca
 
(18)
POCO Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
POCO Syców
 
(17)
POCO Krotoszyn
 
(17)
POCO Kluczbork
 
(17)
POCO Janów Lubelski
 
(17)
POCO Limanowa
 
(17)
POCO Rydułtowy
 
(17)
POCO Mszana Dolna
 
(16)
POCO Wyrazów
 
(16)
POCO Koluszki
 
(16)
POCO Paczków
 
(16)
POCO Ostrów Mazowiecka
 
(16)
POCO Łęczna
 
(16)
POCO Stary Sącz
 
(15)
POCO Myślenice
 
(15)
POCO Płońsk
 
(14)
POCO Białogard
 
(14)
POCO Hrubieszów
 
(14)
POCO Wołów
 
(14)
POCO Słupca
 
(14)
POCO Ustroń
 
(14)
POCO Zarszyn
 
(14)
POCO Chełmno
 
(13)
POCO Annopol
 
(13)
POCO Libertów
 
(13)
POCO Krasnystaw
 
(12)
POCO Plewiska
 
(12)
POCO Czaplinek
 
(12)
POCO Pruszcz
 
(11)
POCO Gryfice
 
(11)
POCO Łosice
 
(11)
POCO Lubsko
 
(11)
POCO Zambrów
 
(11)
POCO Ropczyce
 
(11)
POCO Daleszyce
 
(11)
POCO Skwierzyna
 
(11)
POCO Bukowno
 
(10)
POCO Józefów
 
(10)
POCO Borówiec
 
(10)
POCO Włodawa
 
(10)
POCO Sosnowica
 
(10)
POCO Góra
 
(10)
POCO Ząbkowice Śląskie
 
(10)
POCO Sulęcin
 
(10)
POCO Braniewo
 
(9)
POCO Opalenica
 
(9)
POCO Stęszew
 
(9)