| Stan | Nowy |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | 14x |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | RMX3943 |
| EAN (GTIN) | 6941764455474 |
| Szerokość | 12.20 mm |
| Wysokość | 11.20 mm |
| Głębokość | 12.50 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.010 kg |
| Przekątna ekranu | 6.67 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ad8a6d1e-8227-4e2b-9456-0309e5d8804c
Podobne wyszukiwania
realme Warszawa
 
(3514)
realme Kielce
 
(511)
realme Ełk
 
(491)
realme Lublin
 
(439)
realme Gliwice
 
(231)
realme Opole
 
(146)
realme Sosnowiec
 
(129)
realme Elbląg
 
(107)
realme Siemianowice Śląskie
 
(104)
realme Zamość
 
(90)
realme Ostrów Wielkopolski
 
(75)
realme Jelenia Góra
 
(66)
realme Mysłowice
 
(54)
realme Stargard
 
(51)
realme Przemyśl
 
(51)
realme Legionowo
 
(50)
realme Wadowice
 
(47)
realme Zgierz
 
(46)
realme Jarosław
 
(43)
realme Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
realme Poniatowa
 
(42)
realme Opoka-Kolonia
 
(41)
realme Puławy
 
(41)
realme Drwalew
 
(39)
realme Mikołów
 
(39)
realme Żywiec
 
(38)
realme Będzin
 
(34)
realme Wągrowiec
 
(32)
realme Kobyłka
 
(32)
realme Sierpc
 
(30)
realme Kamienna Góra
 
(28)
realme Morąg
 
(28)
realme Bochnia
 
(28)
realme Łuków
 
(26)
realme Kłodzko
 
(26)
realme Skierniewice
 
(24)
realme Nowy Targ
 
(24)
realme Szczecinek
 
(23)
realme Myszków
 
(22)
realme Wyrazów
 
(21)
realme Pruszcz
 
(21)
realme Głubczyce
 
(21)
realme Chodzież
 
(21)
realme Płońsk
 
(21)
realme Paczków
 
(20)
realme Brwinów
 
(19)
realme Mszana Dolna
 
(19)
realme Rydułtowy
 
(19)
realme Brzozów
 
(18)
realme Krotoszyn
 
(18)
realme Koło
 
(18)
realme Łęczyca
 
(18)
realme Szczyrk
 
(17)
realme Janów Lubelski
 
(17)
realme Myślenice
 
(17)
realme Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
realme Chełmno
 
(15)
realme Niwiska
 
(14)
realme Syców
 
(14)
realme Zarszyn
 
(14)
realme Ząbkowice Śląskie
 
(14)
realme Ostrów Mazowiecka
 
(14)
realme Białogard
 
(13)
realme Łęczna
 
(13)
realme Gryfice
 
(13)
realme Łosice
 
(13)
realme Plewiska
 
(13)
realme Bogdaniec
 
(13)
realme Kluczbork
 
(13)
realme Stary Sącz
 
(13)
realme Jabłonna
 
(12)
realme Józefów
 
(12)
realme Czaplinek
 
(12)
realme Milicz
 
(12)
realme Słupca
 
(11)
realme Borówiec
 
(11)
realme Krasnystaw
 
(11)
realme Braniewo
 
(11)
realme Libertów
 
(11)
realme Skwierzyna
 
(11)
realme Wołów
 
(10)
realme Zambrów
 
(10)
realme Sosnowica
 
(10)
realme Ustroń
 
(10)
realme Sulęcin
 
(10)
realme Piekoszów
 
(10)
realme Wałcz
 
(9)
realme Bukowno
 
(9)
realme Tarnowo Podgórne
 
(9)
realme Włodawa
 
(9)
realme Ropczyce
 
(9)
realme Daleszyce
 
(9)
realme Przeczyce
 
(9)
realme Komorniki
 
(9)
realme Poddębice
 
(9)
realme Koronowo
 
(9)