| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | C51 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Ekran dotykowy | tak |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | RMX3830 |
| Przekątna ekranu | 6.74 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50 Mpx |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c9d3ddbb-e284-499d-97a9-ab60ae707b6e
Podobne wyszukiwania
C51 Warszawa
 
(3677)
C51 Ełk
 
(616)
C51 Kielce
 
(465)
C51 Lublin
 
(458)
C51 Gliwice
 
(229)
C51 Opole
 
(146)
C51 Sosnowiec
 
(123)
C51 Siemianowice Śląskie
 
(106)
C51 Elbląg
 
(105)
C51 Zamość
 
(88)
C51 Ostrów Wielkopolski
 
(79)
C51 Jelenia Góra
 
(59)
C51 Stargard
 
(55)
C51 Mysłowice
 
(54)
C51 Legionowo
 
(49)
C51 Przemyśl
 
(49)
C51 Wadowice
 
(47)
C51 Zgierz
 
(45)
C51 Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
C51 Poniatowa
 
(42)
C51 Jarosław
 
(42)
C51 Opoka-Kolonia
 
(41)
C51 Puławy
 
(41)
C51 Mikołów
 
(41)
C51 Żywiec
 
(40)
C51 Wągrowiec
 
(35)
C51 Będzin
 
(34)
C51 Kobyłka
 
(31)
C51 Sierpc
 
(30)
C51 Kamienna Góra
 
(30)
C51 Brzozów
 
(29)
C51 Bochnia
 
(28)
C51 Morąg
 
(27)
C51 Łuków
 
(26)
C51 Skierniewice
 
(25)
C51 Kłodzko
 
(25)
C51 Nowy Targ
 
(24)
C51 Głubczyce
 
(23)
C51 Szczecinek
 
(23)
C51 Myszków
 
(22)
C51 Pruszcz
 
(21)
C51 Chodzież
 
(21)
C51 Szczyrk
 
(21)
C51 Wyrazów
 
(21)
C51 Mszana Dolna
 
(20)
C51 Drwalew
 
(20)
C51 Paczków
 
(20)
C51 Rydułtowy
 
(19)
C51 Brwinów
 
(18)
C51 Łęczyca
 
(18)
C51 Krotoszyn
 
(18)
C51 Płońsk
 
(18)
C51 Janów Lubelski
 
(17)
C51 Koło
 
(17)
C51 Myślenice
 
(17)
C51 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
C51 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
C51 Chełmno
 
(15)
C51 Stary Sącz
 
(15)
C51 Limanowa
 
(15)
C51 Niwiska
 
(14)
C51 Gryfice
 
(14)
C51 Łosice
 
(14)
C51 Syców
 
(14)
C51 Zarszyn
 
(13)
C51 Białogard
 
(13)
C51 Łęczna
 
(13)
C51 Plewiska
 
(13)
C51 Hrubieszów
 
(13)
C51 Daleszyce
 
(13)
C51 Libertów
 
(13)
C51 Bogdaniec
 
(13)
C51 Jabłonna
 
(12)
C51 Józefów
 
(12)
C51 Krasnystaw
 
(12)
C51 Czaplinek
 
(12)
C51 Ząbkowice Śląskie
 
(12)
C51 Skwierzyna
 
(11)
C51 Słupca
 
(11)
C51 Borówiec
 
(11)
C51 Braniewo
 
(11)
C51 Kluczbork
 
(11)
C51 Zambrów
 
(10)
C51 Wołów
 
(10)
C51 Sosnowica
 
(10)
C51 Milicz
 
(10)
C51 Ustroń
 
(10)
C51 Sulęcin
 
(10)
C51 Piekoszów
 
(10)
C51 Bukowno
 
(9)
C51 Wałcz
 
(9)
C51 Włodawa
 
(9)
C51 Tarnowo Podgórne
 
(9)
C51 Koluszki
 
(9)
C51 Ropczyce
 
(9)
C51 Komorniki
 
(9)