| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | RMX3760 |
| Marka | Realme |
| Model telefonu | C53 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941764415249 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Wysokość | 167.00 mm |
| Głębokość | 7.50 mm |
| Waga | 182.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.464 kg |
| Przekątna ekranu | 6.74 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 260 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | Spreadtrum Unisoc T612 |
| Częstotliwość procesora | 1.82 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | brak informacji |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | ARM Cortex-A55s |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 720 h |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9a17b379-10f1-49fc-9398-15909b74952f
Podobne wyszukiwania
C53 Warszawa
 
(3504)
C53 Ełk
 
(491)
C53 Kielce
 
(468)
C53 Lublin
 
(439)
C53 Gliwice
 
(231)
C53 Opole
 
(147)
C53 Sosnowiec
 
(129)
C53 Elbląg
 
(107)
C53 Siemianowice Śląskie
 
(104)
C53 Zamość
 
(90)
C53 Ostrów Wielkopolski
 
(75)
C53 Jelenia Góra
 
(66)
C53 Mysłowice
 
(54)
C53 Stargard
 
(51)
C53 Przemyśl
 
(51)
C53 Legionowo
 
(50)
C53 Wadowice
 
(47)
C53 Zgierz
 
(46)
C53 Jarosław
 
(43)
C53 Poniatowa
 
(42)
C53 Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
C53 Puławy
 
(41)
C53 Opoka-Kolonia
 
(41)
C53 Mikołów
 
(39)
C53 Drwalew
 
(39)
C53 Żywiec
 
(38)
C53 Będzin
 
(34)
C53 Kobyłka
 
(32)
C53 Wągrowiec
 
(32)
C53 Sierpc
 
(30)
C53 Brzozów
 
(29)
C53 Kamienna Góra
 
(29)
C53 Bochnia
 
(28)
C53 Morąg
 
(28)
C53 Kłodzko
 
(27)
C53 Łuków
 
(26)
C53 Szczecinek
 
(26)
C53 Skierniewice
 
(24)
C53 Nowy Targ
 
(24)
C53 Głubczyce
 
(24)
C53 Myszków
 
(22)
C53 Pruszcz
 
(21)
C53 Płońsk
 
(21)
C53 Wyrazów
 
(21)
C53 Chodzież
 
(21)
C53 Paczków
 
(20)
C53 Brwinów
 
(19)
C53 Mszana Dolna
 
(19)
C53 Rydułtowy
 
(19)
C53 Łęczyca
 
(18)
C53 Krotoszyn
 
(18)
C53 Koło
 
(18)
C53 Szczyrk
 
(17)
C53 Janów Lubelski
 
(17)
C53 Myślenice
 
(17)
C53 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
C53 Chełmno
 
(15)
C53 Zarszyn
 
(14)
C53 Niwiska
 
(14)
C53 Syców
 
(14)
C53 Ostrów Mazowiecka
 
(14)
C53 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
C53 Białogard
 
(13)
C53 Łęczna
 
(13)
C53 Gryfice
 
(13)
C53 Łosice
 
(13)
C53 Plewiska
 
(13)
C53 Bogdaniec
 
(13)
C53 Stary Sącz
 
(13)
C53 Jabłonna
 
(12)
C53 Józefów
 
(12)
C53 Czaplinek
 
(12)
C53 Milicz
 
(12)
C53 Skwierzyna
 
(11)
C53 Słupca
 
(11)
C53 Borówiec
 
(11)
C53 Krasnystaw
 
(11)
C53 Braniewo
 
(11)
C53 Kluczbork
 
(11)
C53 Libertów
 
(11)
C53 Zambrów
 
(10)
C53 Wołów
 
(10)
C53 Sosnowica
 
(10)
C53 Ustroń
 
(10)
C53 Sulęcin
 
(10)
C53 Piekoszów
 
(10)
C53 Bukowno
 
(9)
C53 Wałcz
 
(9)
C53 Tarnowo Podgórne
 
(9)
C53 Włodawa
 
(9)
C53 Ropczyce
 
(9)
C53 Daleszyce
 
(9)
C53 Komorniki
 
(9)
C53 Przeczyce
 
(9)
C53 Poddębice
 
(9)
C53 Koronowo
 
(9)