| Stan | Bardzo dobry |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 732G |
| System operacyjny | HyperOS |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 15 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi Note 12 Pro 4G |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1530b850-a63d-4079-8084-9e518ea0d63e
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3540)
Xiaomi Kielce
 
(579)
Xiaomi Ełk
 
(497)
Xiaomi Lublin
 
(438)
Xiaomi Gliwice
 
(227)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(171)
Xiaomi Opole
 
(151)
Xiaomi Sosnowiec
 
(133)
Xiaomi Elbląg
 
(106)
Xiaomi Zamość
 
(91)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(65)
Xiaomi Mysłowice
 
(55)
Xiaomi Zgierz
 
(51)
Xiaomi Stargard
 
(51)
Xiaomi Wadowice
 
(49)
Xiaomi Legionowo
 
(48)
Xiaomi Puławy
 
(47)
Xiaomi Przemyśl
 
(47)
Xiaomi Mikołów
 
(42)
Xiaomi Drwalew
 
(42)
Xiaomi Jarosław
 
(41)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Xiaomi Poniatowa
 
(40)
Xiaomi Żywiec
 
(36)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Wągrowiec
 
(33)
Xiaomi Kobyłka
 
(30)
Xiaomi Morąg
 
(30)
Xiaomi Sierpc
 
(30)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Łuków
 
(27)
Xiaomi Nowy Targ
 
(25)
Xiaomi Skierniewice
 
(24)
Xiaomi Szczecinek
 
(24)
Xiaomi Głubczyce
 
(24)
Xiaomi Brwinów
 
(23)
Xiaomi Myszków
 
(23)
Xiaomi Kłodzko
 
(22)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Koło
 
(21)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(20)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(20)
Xiaomi Krotoszyn
 
(19)
Xiaomi Łęczyca
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Paczków
 
(19)
Xiaomi Brzozów
 
(19)
Xiaomi Limanowa
 
(18)
Xiaomi Myślenice
 
(18)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Xiaomi Hrubieszów
 
(16)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(16)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Szczyrk
 
(15)
Xiaomi Stary Sącz
 
(15)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Wyrazów
 
(14)
Xiaomi Plewiska
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Słupca
 
(13)
Xiaomi Jabłonna
 
(13)
Xiaomi Gryfice
 
(13)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Kluczbork
 
(13)
Xiaomi Braniewo
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Zarszyn
 
(13)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Wołów
 
(12)
Xiaomi Józefów
 
(11)
Xiaomi Łosice
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(11)
Xiaomi Sosnowica
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Ustroń
 
(11)
Xiaomi Piekoszów
 
(11)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Przeczyce
 
(10)
Xiaomi Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Xiaomi Ropczyce
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Lubsko
 
(9)
Xiaomi Koluszki
 
(9)
Xiaomi Bogdaniec
 
(9)
Xiaomi Daleszyce
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Milicz
 
(9)
Xiaomi Góra
 
(9)
Xiaomi Drawsko
 
(9)