O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi Note 8 (2021) |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA, Wi-Fi Direct, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | M1908C3JGG |
| EAN (GTIN) | 6934177743467 |
| Szerokość | 75.30 mm |
| Wysokość | 158.30 mm |
| Głębokość | 8.35 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.600 kg |
| Przekątna ekranu | 6.30 " |
| Gęstość pikseli | 409 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | Mali G52 MP2 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bbf39859-18e2-49cb-b2e4-ef3db5c0e343
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3680)
Xiaomi Ełk
 
(634)
Xiaomi Kielce
 
(467)
Xiaomi Lublin
 
(459)
Xiaomi Gliwice
 
(238)
Xiaomi Opole
 
(150)
Xiaomi Sosnowiec
 
(130)
Xiaomi Elbląg
 
(106)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(104)
Xiaomi Zamość
 
(88)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(66)
Xiaomi Mysłowice
 
(54)
Xiaomi Stargard
 
(54)
Xiaomi Przemyśl
 
(50)
Xiaomi Legionowo
 
(49)
Xiaomi Wadowice
 
(47)
Xiaomi Zgierz
 
(46)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Xiaomi Jarosław
 
(42)
Xiaomi Poniatowa
 
(42)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Puławy
 
(41)
Xiaomi Mikołów
 
(39)
Xiaomi Żywiec
 
(38)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Wągrowiec
 
(32)
Xiaomi Kobyłka
 
(31)
Xiaomi Sierpc
 
(30)
Xiaomi Brzozów
 
(29)
Xiaomi Morąg
 
(28)
Xiaomi Kłodzko
 
(27)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Łuków
 
(26)
Xiaomi Skierniewice
 
(25)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(24)
Xiaomi Nowy Targ
 
(24)
Xiaomi Drwalew
 
(23)
Xiaomi Szczecinek
 
(23)
Xiaomi Głubczyce
 
(23)
Xiaomi Myszków
 
(22)
Xiaomi Wyrazów
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(21)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Paczków
 
(20)
Xiaomi Brwinów
 
(19)
Xiaomi Łęczyca
 
(18)
Xiaomi Krotoszyn
 
(18)
Xiaomi Koło
 
(18)
Xiaomi Rydułtowy
 
(18)
Xiaomi Szczyrk
 
(17)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(17)
Xiaomi Myślenice
 
(17)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Stary Sącz
 
(15)
Xiaomi Limanowa
 
(15)
Xiaomi Zarszyn
 
(14)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Hrubieszów
 
(14)
Xiaomi Niwiska
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Gryfice
 
(13)
Xiaomi Łosice
 
(13)
Xiaomi Plewiska
 
(13)
Xiaomi Bogdaniec
 
(13)
Xiaomi Daleszyce
 
(13)
Xiaomi Milicz
 
(13)
Xiaomi Jabłonna
 
(12)
Xiaomi Józefów
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Słupca
 
(11)
Xiaomi Borówiec
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Kluczbork
 
(11)
Xiaomi Braniewo
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(10)
Xiaomi Wołów
 
(10)
Xiaomi Sosnowica
 
(10)
Xiaomi Ustroń
 
(10)
Xiaomi Sulęcin
 
(10)
Xiaomi Piekoszów
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Wałcz
 
(9)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Tarnowo Podgórne
 
(9)
Xiaomi Ropczyce
 
(9)
Xiaomi Przeczyce
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)