O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Kod producenta | SM-A366BZKBEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy A36 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806095984087 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 78.20 mm |
| Wysokość | 162.90 mm |
| Głębokość | 7.40 mm |
| Waga | 195.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.320 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 385 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 710 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2ebb7069-34fe-413d-96e9-6bc1bfa299da
Podobne wyszukiwania
Smartfony i telefony komórkowe Warszawa
 
(3427)
Smartfony i telefony komórkowe Ełk
 
(600)
Smartfony i telefony komórkowe Kielce
 
(457)
Smartfony i telefony komórkowe Lublin
 
(431)
Smartfony i telefony komórkowe Gliwice
 
(226)
Smartfony i telefony komórkowe Opole
 
(141)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowiec
 
(119)
Smartfony i telefony komórkowe Elbląg
 
(102)
Smartfony i telefony komórkowe Zamość
 
(90)
Smartfony i telefony komórkowe Siemianowice Śląskie
 
(82)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Smartfony i telefony komórkowe Jelenia Góra
 
(61)
Smartfony i telefony komórkowe Przemyśl
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Legionowo
 
(50)
Smartfony i telefony komórkowe Mysłowice
 
(49)
Smartfony i telefony komórkowe Stargard
 
(45)
Smartfony i telefony komórkowe Zgierz
 
(45)
Smartfony i telefony komórkowe Wadowice
 
(44)
Smartfony i telefony komórkowe Poniatowa
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Jarosław
 
(42)
Smartfony i telefony komórkowe Będzin
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Opoka-Kolonia
 
(41)
Smartfony i telefony komórkowe Żywiec
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Smartfony i telefony komórkowe Mikołów
 
(38)
Smartfony i telefony komórkowe Puławy
 
(38)
Smartfony i telefony komórkowe Wągrowiec
 
(32)
Smartfony i telefony komórkowe Łuków
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Kamienna Góra
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Sierpc
 
(29)
Smartfony i telefony komórkowe Bochnia
 
(28)
Smartfony i telefony komórkowe Morąg
 
(27)
Smartfony i telefony komórkowe Kobyłka
 
(26)
Smartfony i telefony komórkowe Kłodzko
 
(26)
Smartfony i telefony komórkowe Brzozów
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Skierniewice
 
(24)
Smartfony i telefony komórkowe Szczecinek
 
(23)
Smartfony i telefony komórkowe Nowy Targ
 
(22)
Smartfony i telefony komórkowe Koło
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Chodzież
 
(21)
Smartfony i telefony komórkowe Szczyrk
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Myszków
 
(20)
Smartfony i telefony komórkowe Brwinów
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Paczków
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Głubczyce
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Rydułtowy
 
(19)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczyca
 
(18)
Smartfony i telefony komórkowe Jabłonna
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Krotoszyn
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Płońsk
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Stary Sącz
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Janów Lubelski
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Myślenice
 
(17)
Smartfony i telefony komórkowe Mszana Dolna
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Wyrazów
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Smartfony i telefony komórkowe Hrubieszów
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Chełmno
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Bogdaniec
 
(15)
Smartfony i telefony komórkowe Białogard
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Syców
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Gryfice
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Lubsko
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Zarszyn
 
(14)
Smartfony i telefony komórkowe Plewiska
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Daleszyce
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Libertów
 
(13)
Smartfony i telefony komórkowe Łęczna
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Słupca
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Pruszcz
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Czaplinek
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Kluczbork
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Krasnystaw
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Poddębice
 
(12)
Smartfony i telefony komórkowe Łosice
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Borówiec
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Drwalew
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Zambrów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Wołów
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ropczyce
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Braniewo
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Ustroń
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Skwierzyna
 
(11)
Smartfony i telefony komórkowe Niwiska
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Józefów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sosnowica
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Szynwałd
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Sulęcin
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Piekoszów
 
(10)
Smartfony i telefony komórkowe Zelów
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Włodawa
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Tarnowo Podgórne
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Komorniki
 
(9)
Smartfony i telefony komórkowe Stęszew
 
(9)