| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S8 Plus |
| Kod producenta | SM-G955FZSAXEO |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 73.40 mm |
| Wysokość | 159.50 mm |
| Głębokość | 8.10 mm |
| Waga | 173.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 529 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 2960 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-G71 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas rozmów | 24 h |
| Maksymalny czas czuwania | 340 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c5ea3beb-53a7-4299-b348-0e5b88a7de95
Podobne wyszukiwania
Galaxy S8+ Warszawa
 
(3371)
Galaxy S8+ Ełk
 
(596)
Galaxy S8+ Kielce
 
(456)
Galaxy S8+ Lublin
 
(450)
Galaxy S8+ Gliwice
 
(225)
Galaxy S8+ Opole
 
(141)
Galaxy S8+ Sosnowiec
 
(119)
Galaxy S8+ Elbląg
 
(100)
Galaxy S8+ Piaseczno
 
(92)
Galaxy S8+ Zamość
 
(91)
Galaxy S8+ Siemianowice Śląskie
 
(82)
Galaxy S8+ Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Galaxy S8+ Jelenia Góra
 
(66)
Galaxy S8+ Legionowo
 
(51)
Galaxy S8+ Przemyśl
 
(50)
Galaxy S8+ Zgierz
 
(49)
Galaxy S8+ Mysłowice
 
(49)
Galaxy S8+ Wadowice
 
(44)
Galaxy S8+ Jarosław
 
(43)
Galaxy S8+ Opoka-Kolonia
 
(41)
Galaxy S8+ Stargard
 
(40)
Galaxy S8+ Będzin
 
(40)
Galaxy S8+ Poniatowa
 
(40)
Galaxy S8+ Żywiec
 
(40)
Galaxy S8+ Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Galaxy S8+ Mikołów
 
(36)
Galaxy S8+ Puławy
 
(35)
Galaxy S8+ Wągrowiec
 
(30)
Galaxy S8+ Sierpc
 
(29)
Galaxy S8+ Łuków
 
(28)
Galaxy S8+ Bochnia
 
(28)
Galaxy S8+ Morąg
 
(27)
Galaxy S8+ Kobyłka
 
(27)
Galaxy S8+ Kłodzko
 
(27)
Galaxy S8+ Kamienna Góra
 
(26)
Galaxy S8+ Nowy Targ
 
(26)
Galaxy S8+ Szczecinek
 
(25)
Galaxy S8+ Brzozów
 
(25)
Galaxy S8+ Skierniewice
 
(23)
Galaxy S8+ Chodzież
 
(21)
Galaxy S8+ Brwinów
 
(20)
Galaxy S8+ Szczyrk
 
(20)
Galaxy S8+ Koło
 
(20)
Galaxy S8+ Myszków
 
(20)
Galaxy S8+ Jabłonna
 
(19)
Galaxy S8+ Limanowa
 
(19)
Galaxy S8+ Głubczyce
 
(19)
Galaxy S8+ Łęczyca
 
(18)
Galaxy S8+ Paczków
 
(18)
Galaxy S8+ Krotoszyn
 
(18)
Galaxy S8+ Rydułtowy
 
(18)
Galaxy S8+ Mszana Dolna
 
(18)
Galaxy S8+ Janów Lubelski
 
(17)
Galaxy S8+ Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Galaxy S8+ Myślenice
 
(17)
Galaxy S8+ Syców
 
(16)
Galaxy S8+ Wyrazów
 
(16)
Galaxy S8+ Płońsk
 
(16)
Galaxy S8+ Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Galaxy S8+ Białogard
 
(15)
Galaxy S8+ Chełmno
 
(15)
Galaxy S8+ Hrubieszów
 
(15)
Galaxy S8+ Bogdaniec
 
(14)
Galaxy S8+ Stary Sącz
 
(14)
Galaxy S8+ Zarszyn
 
(14)
Galaxy S8+ Libertów
 
(14)
Galaxy S8+ Plewiska
 
(13)
Galaxy S8+ Kluczbork
 
(13)
Galaxy S8+ Ustroń
 
(13)
Galaxy S8+ Łosice
 
(12)
Galaxy S8+ Gryfice
 
(12)
Galaxy S8+ Lubsko
 
(12)
Galaxy S8+ Czaplinek
 
(12)
Galaxy S8+ Daleszyce
 
(12)
Galaxy S8+ Pruszcz
 
(12)
Galaxy S8+ Słupca
 
(11)
Galaxy S8+ Łęczna
 
(11)
Galaxy S8+ Borówiec
 
(11)
Galaxy S8+ Krasnystaw
 
(11)
Galaxy S8+ Zambrów
 
(11)
Galaxy S8+ Ropczyce
 
(11)
Galaxy S8+ Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Galaxy S8+ Skwierzyna
 
(11)
Galaxy S8+ Józefów
 
(10)
Galaxy S8+ Koluszki
 
(10)
Galaxy S8+ Wołów
 
(10)
Galaxy S8+ Sosnowica
 
(10)
Galaxy S8+ Braniewo
 
(10)
Galaxy S8+ Sulęcin
 
(10)
Galaxy S8+ Szynwałd
 
(10)
Galaxy S8+ Bukowno
 
(9)
Galaxy S8+ Włodawa
 
(9)
Galaxy S8+ Komorniki
 
(9)
Galaxy S8+ Stęszew
 
(9)
Galaxy S8+ Opalenica
 
(9)
Galaxy S8+ Góra
 
(9)