| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Xiaomi |
| Model telefonu | Mi 11 Lite |
| Kod producenta | 34079 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | zielony |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.70 mm |
| Wysokość | 160.50 mm |
| Głębokość | 6.80 mm |
| Waga | 159.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.55 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 64.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 20.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4250 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Adreno 642 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1187d7e7-42ad-40ac-9673-699e31e9cc0c
Podobne wyszukiwania
Mi 11 Lite Warszawa
 
(3562)
Mi 11 Lite Kielce
 
(580)
Mi 11 Lite Ełk
 
(495)
Mi 11 Lite Lublin
 
(440)
Mi 11 Lite Gliwice
 
(228)
Mi 11 Lite Siemianowice Śląskie
 
(169)
Mi 11 Lite Opole
 
(152)
Mi 11 Lite Sosnowiec
 
(133)
Mi 11 Lite Elbląg
 
(108)
Mi 11 Lite Zamość
 
(92)
Mi 11 Lite Piaseczno
 
(87)
Mi 11 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Mi 11 Lite Jelenia Góra
 
(66)
Mi 11 Lite Mysłowice
 
(55)
Mi 11 Lite Legionowo
 
(53)
Mi 11 Lite Zgierz
 
(51)
Mi 11 Lite Stargard
 
(51)
Mi 11 Lite Wadowice
 
(50)
Mi 11 Lite Puławy
 
(47)
Mi 11 Lite Przemyśl
 
(46)
Mi 11 Lite Mikołów
 
(43)
Mi 11 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Mi 11 Lite Drwalew
 
(42)
Mi 11 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
Mi 11 Lite Jarosław
 
(41)
Mi 11 Lite Poniatowa
 
(40)
Mi 11 Lite Żywiec
 
(37)
Mi 11 Lite Wągrowiec
 
(33)
Mi 11 Lite Będzin
 
(32)
Mi 11 Lite Morąg
 
(30)
Mi 11 Lite Kobyłka
 
(29)
Mi 11 Lite Sierpc
 
(29)
Mi 11 Lite Bochnia
 
(27)
Mi 11 Lite Łuków
 
(27)
Mi 11 Lite Szczecinek
 
(25)
Mi 11 Lite Nowy Targ
 
(24)
Mi 11 Lite Skierniewice
 
(24)
Mi 11 Lite Myszków
 
(23)
Mi 11 Lite Głubczyce
 
(23)
Mi 11 Lite Brwinów
 
(22)
Mi 11 Lite Kłodzko
 
(22)
Mi 11 Lite Kamienna Góra
 
(22)
Mi 11 Lite Mszana Dolna
 
(21)
Mi 11 Lite Koło
 
(21)
Mi 11 Lite Chodzież
 
(21)
Mi 11 Lite Pruszcz
 
(21)
Mi 11 Lite Paczków
 
(20)
Mi 11 Lite Płońsk
 
(20)
Mi 11 Lite Łęczyca
 
(19)
Mi 11 Lite Myślenice
 
(19)
Mi 11 Lite Rydułtowy
 
(19)
Mi 11 Lite Brzozów
 
(19)
Mi 11 Lite Krotoszyn
 
(17)
Mi 11 Lite Limanowa
 
(17)
Mi 11 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Mi 11 Lite Hrubieszów
 
(16)
Mi 11 Lite Janów Lubelski
 
(16)
Mi 11 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Mi 11 Lite Chełmno
 
(15)
Mi 11 Lite Szczyrk
 
(15)
Mi 11 Lite Syców
 
(14)
Mi 11 Lite Wyrazów
 
(14)
Mi 11 Lite Plewiska
 
(14)
Mi 11 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Mi 11 Lite Słupca
 
(13)
Mi 11 Lite Jabłonna
 
(13)
Mi 11 Lite Łosice
 
(13)
Mi 11 Lite Gryfice
 
(13)
Mi 11 Lite Stary Sącz
 
(13)
Mi 11 Lite Braniewo
 
(13)
Mi 11 Lite Kluczbork
 
(13)
Mi 11 Lite Łęczna
 
(13)
Mi 11 Lite Białogard
 
(13)
Mi 11 Lite Zarszyn
 
(13)
Mi 11 Lite Czaplinek
 
(12)
Mi 11 Lite Wołów
 
(12)
Mi 11 Lite Bukowno
 
(11)
Mi 11 Lite Józefów
 
(11)
Mi 11 Lite Zambrów
 
(11)
Mi 11 Lite Krasnystaw
 
(11)
Mi 11 Lite Sosnowica
 
(11)
Mi 11 Lite Ustroń
 
(11)
Mi 11 Lite Libertów
 
(11)
Mi 11 Lite Piekoszów
 
(11)
Mi 11 Lite Skwierzyna
 
(11)
Mi 11 Lite Koluszki
 
(10)
Mi 11 Lite Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Mi 11 Lite Daleszyce
 
(10)
Mi 11 Lite Ropczyce
 
(10)
Mi 11 Lite Włodawa
 
(9)
Mi 11 Lite Lubsko
 
(9)
Mi 11 Lite Zabierzów
 
(9)
Mi 11 Lite Bogdaniec
 
(9)
Mi 11 Lite Milicz
 
(9)
Mi 11 Lite Sulęcin
 
(9)
Mi 11 Lite Drawsko
 
(9)