| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Xiaomi |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Model telefonu | Mi A2 Lite |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2280 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 625 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Blokada simlock | brak blokady |
| EAN (GTIN) | 6941059608707 |
| Kod producenta | M1805D1SG |
| Szerokość | 71.68 mm |
| Wysokość | 149.33 mm |
| Głębokość | 8.75 mm |
| Waga | 178.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.84 " |
| Gęstość pikseli | 432 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 506 |
| Maksymalny czas czuwania | 2 dni |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aca40bc9-ae5b-4037-8946-b8cbbd4e77b4
Podobne wyszukiwania
Mi A2 Lite Warszawa
 
(3678)
Mi A2 Lite Ełk
 
(614)
Mi A2 Lite Kielce
 
(488)
Mi A2 Lite Lublin
 
(457)
Mi A2 Lite Gliwice
 
(244)
Mi A2 Lite Siemianowice Śląskie
 
(159)
Mi A2 Lite Opole
 
(152)
Mi A2 Lite Sosnowiec
 
(123)
Mi A2 Lite Elbląg
 
(105)
Mi A2 Lite Zamość
 
(88)
Mi A2 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Mi A2 Lite Jelenia Góra
 
(59)
Mi A2 Lite Mysłowice
 
(55)
Mi A2 Lite Stargard
 
(53)
Mi A2 Lite Przemyśl
 
(52)
Mi A2 Lite Legionowo
 
(49)
Mi A2 Lite Wadowice
 
(47)
Mi A2 Lite Drwalew
 
(45)
Mi A2 Lite Zgierz
 
(45)
Mi A2 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Mi A2 Lite Poniatowa
 
(42)
Mi A2 Lite Jarosław
 
(42)
Mi A2 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
Mi A2 Lite Puławy
 
(41)
Mi A2 Lite Żywiec
 
(40)
Mi A2 Lite Mikołów
 
(39)
Mi A2 Lite Wągrowiec
 
(35)
Mi A2 Lite Będzin
 
(34)
Mi A2 Lite Kobyłka
 
(30)
Mi A2 Lite Kamienna Góra
 
(30)
Mi A2 Lite Sierpc
 
(30)
Mi A2 Lite Bochnia
 
(28)
Mi A2 Lite Skierniewice
 
(27)
Mi A2 Lite Morąg
 
(27)
Mi A2 Lite Łuków
 
(26)
Mi A2 Lite Brzozów
 
(26)
Mi A2 Lite Kłodzko
 
(26)
Mi A2 Lite Szczecinek
 
(26)
Mi A2 Lite Nowy Targ
 
(24)
Mi A2 Lite Głubczyce
 
(23)
Mi A2 Lite Szczyrk
 
(21)
Mi A2 Lite Wyrazów
 
(21)
Mi A2 Lite Myszków
 
(21)
Mi A2 Lite Chodzież
 
(21)
Mi A2 Lite Pruszcz
 
(21)
Mi A2 Lite Mszana Dolna
 
(21)
Mi A2 Lite Brwinów
 
(20)
Mi A2 Lite Krotoszyn
 
(19)
Mi A2 Lite Rydułtowy
 
(19)
Mi A2 Lite Płońsk
 
(18)
Mi A2 Lite Łęczyca
 
(18)
Mi A2 Lite Paczków
 
(18)
Mi A2 Lite Janów Lubelski
 
(17)
Mi A2 Lite Koło
 
(17)
Mi A2 Lite Myślenice
 
(17)
Mi A2 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Mi A2 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Mi A2 Lite Chełmno
 
(15)
Mi A2 Lite Stary Sącz
 
(15)
Mi A2 Lite Niwiska
 
(14)
Mi A2 Lite Syców
 
(14)
Mi A2 Lite Gryfice
 
(14)
Mi A2 Lite Łosice
 
(14)
Mi A2 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Mi A2 Lite Zarszyn
 
(13)
Mi A2 Lite Białogard
 
(13)
Mi A2 Lite Łęczna
 
(13)
Mi A2 Lite Plewiska
 
(13)
Mi A2 Lite Hrubieszów
 
(13)
Mi A2 Lite Libertów
 
(13)
Mi A2 Lite Jabłonna
 
(12)
Mi A2 Lite Józefów
 
(12)
Mi A2 Lite Krasnystaw
 
(12)
Mi A2 Lite Czaplinek
 
(12)
Mi A2 Lite Bogdaniec
 
(12)
Mi A2 Lite Słupca
 
(11)
Mi A2 Lite Borówiec
 
(11)
Mi A2 Lite Włodawa
 
(11)
Mi A2 Lite Braniewo
 
(11)
Mi A2 Lite Kluczbork
 
(11)
Mi A2 Lite Skwierzyna
 
(11)
Mi A2 Lite Wałcz
 
(10)
Mi A2 Lite Zambrów
 
(10)
Mi A2 Lite Wołów
 
(10)
Mi A2 Lite Sosnowica
 
(10)
Mi A2 Lite Daleszyce
 
(10)
Mi A2 Lite Milicz
 
(10)
Mi A2 Lite Ustroń
 
(10)
Mi A2 Lite Sulęcin
 
(10)
Mi A2 Lite Piekoszów
 
(10)
Mi A2 Lite Bukowno
 
(9)
Mi A2 Lite Zelów
 
(9)
Mi A2 Lite Tarnowo Podgórne
 
(9)
Mi A2 Lite Ropczyce
 
(9)
Mi A2 Lite Komorniki
 
(9)
Mi A2 Lite Stęszew
 
(9)