| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | Redmi 6 |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi 6 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 6941059610403 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 71.50 mm |
| Wysokość | 147.50 mm |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Waga | 146.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.600 kg |
| Przekątna ekranu | 5.45 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 295 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio P22 |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, kalkulator |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 2 dni |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f597ed18-6e79-4fab-8118-ab5296e80c48
Podobne wyszukiwania
Redmi 6 Warszawa
 
(3365)
Redmi 6 Ełk
 
(596)
Redmi 6 Kielce
 
(456)
Redmi 6 Lublin
 
(448)
Redmi 6 Gliwice
 
(223)
Redmi 6 Opole
 
(140)
Redmi 6 Sosnowiec
 
(119)
Redmi 6 Elbląg
 
(99)
Redmi 6 Piaseczno
 
(92)
Redmi 6 Zamość
 
(88)
Redmi 6 Siemianowice Śląskie
 
(83)
Redmi 6 Ostrów Wielkopolski
 
(78)
Redmi 6 Jelenia Góra
 
(64)
Redmi 6 Legionowo
 
(53)
Redmi 6 Przemyśl
 
(51)
Redmi 6 Zgierz
 
(49)
Redmi 6 Mysłowice
 
(47)
Redmi 6 Wadowice
 
(44)
Redmi 6 Jarosław
 
(41)
Redmi 6 Opoka-Kolonia
 
(41)
Redmi 6 Poniatowa
 
(40)
Redmi 6 Stargard
 
(40)
Redmi 6 Będzin
 
(40)
Redmi 6 Żywiec
 
(40)
Redmi 6 Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Redmi 6 Mikołów
 
(36)
Redmi 6 Puławy
 
(35)
Redmi 6 Wągrowiec
 
(31)
Redmi 6 Sierpc
 
(29)
Redmi 6 Łuków
 
(28)
Redmi 6 Bochnia
 
(28)
Redmi 6 Morąg
 
(27)
Redmi 6 Nowy Targ
 
(26)
Redmi 6 Kamienna Góra
 
(26)
Redmi 6 Szczecinek
 
(26)
Redmi 6 Kłodzko
 
(26)
Redmi 6 Brzozów
 
(25)
Redmi 6 Kobyłka
 
(25)
Redmi 6 Skierniewice
 
(25)
Redmi 6 Chodzież
 
(21)
Redmi 6 Głubczyce
 
(21)
Redmi 6 Brwinów
 
(20)
Redmi 6 Koło
 
(20)
Redmi 6 Jabłonna
 
(20)
Redmi 6 Myszków
 
(20)
Redmi 6 Limanowa
 
(19)
Redmi 6 Szczyrk
 
(19)
Redmi 6 Paczków
 
(18)
Redmi 6 Krotoszyn
 
(18)
Redmi 6 Mszana Dolna
 
(18)
Redmi 6 Rydułtowy
 
(18)
Redmi 6 Łęczyca
 
(18)
Redmi 6 Janów Lubelski
 
(17)
Redmi 6 Myślenice
 
(17)
Redmi 6 Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Redmi 6 Syców
 
(16)
Redmi 6 Wyrazów
 
(16)
Redmi 6 Stary Sącz
 
(16)
Redmi 6 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Redmi 6 Białogard
 
(15)
Redmi 6 Chełmno
 
(15)
Redmi 6 Płońsk
 
(15)
Redmi 6 Hrubieszów
 
(15)
Redmi 6 Bogdaniec
 
(14)
Redmi 6 Zarszyn
 
(14)
Redmi 6 Libertów
 
(14)
Redmi 6 Plewiska
 
(13)
Redmi 6 Kluczbork
 
(13)
Redmi 6 Ustroń
 
(13)
Redmi 6 Pruszcz
 
(12)
Redmi 6 Słupca
 
(12)
Redmi 6 Łosice
 
(12)
Redmi 6 Lubsko
 
(12)
Redmi 6 Krasnystaw
 
(12)
Redmi 6 Czaplinek
 
(12)
Redmi 6 Daleszyce
 
(12)
Redmi 6 Łęczna
 
(11)
Redmi 6 Zambrów
 
(11)
Redmi 6 Ropczyce
 
(11)
Redmi 6 Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Redmi 6 Skwierzyna
 
(11)
Redmi 6 Józefów
 
(10)
Redmi 6 Gryfice
 
(10)
Redmi 6 Borówiec
 
(10)
Redmi 6 Koluszki
 
(10)
Redmi 6 Sosnowica
 
(10)
Redmi 6 Wołów
 
(10)
Redmi 6 Braniewo
 
(10)
Redmi 6 Opalenica
 
(10)
Redmi 6 Sulęcin
 
(10)
Redmi 6 Szynwałd
 
(10)
Redmi 6 Bukowno
 
(9)
Redmi 6 Włodawa
 
(9)
Redmi 6 Komorniki
 
(9)
Redmi 6 Stęszew
 
(9)
Redmi 6 Góra
 
(9)