| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | ZTE |
| Model telefonu | Inny model |
| Kolor | błękitny |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 12 |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Przekątna ekranu | 6.52 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Waga | 198.00 g |
| Głębokość | 9.44 mm |
| Wysokość | 165.70 mm |
| Szerokość | 76.49 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3019d00e-7ec8-4793-9f6a-06799f6e686c
Podobne wyszukiwania
ZTE Warszawa
 
(3378)
ZTE Ełk
 
(598)
ZTE Kielce
 
(456)
ZTE Lublin
 
(445)
ZTE Gliwice
 
(225)
ZTE Opole
 
(141)
ZTE Sosnowiec
 
(118)
ZTE Elbląg
 
(100)
ZTE Zamość
 
(92)
ZTE Piaseczno
 
(91)
ZTE Siemianowice Śląskie
 
(82)
ZTE Ostrów Wielkopolski
 
(80)
ZTE Jelenia Góra
 
(66)
ZTE Legionowo
 
(51)
ZTE Mysłowice
 
(49)
ZTE Zgierz
 
(49)
ZTE Przemyśl
 
(49)
ZTE Wadowice
 
(44)
ZTE Jarosław
 
(43)
ZTE Opoka-Kolonia
 
(41)
ZTE Żywiec
 
(40)
ZTE Poniatowa
 
(40)
ZTE Stargard
 
(40)
ZTE Będzin
 
(40)
ZTE Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
ZTE Mikołów
 
(36)
ZTE Puławy
 
(35)
ZTE Wągrowiec
 
(30)
ZTE Bochnia
 
(29)
ZTE Łuków
 
(29)
ZTE Sierpc
 
(29)
ZTE Kobyłka
 
(27)
ZTE Kamienna Góra
 
(27)
ZTE Morąg
 
(27)
ZTE Kłodzko
 
(27)
ZTE Nowy Targ
 
(26)
ZTE Brzozów
 
(25)
ZTE Szczecinek
 
(24)
ZTE Skierniewice
 
(23)
ZTE Chodzież
 
(21)
ZTE Brwinów
 
(20)
ZTE Szczyrk
 
(20)
ZTE Koło
 
(20)
ZTE Myszków
 
(20)
ZTE Głubczyce
 
(20)
ZTE Limanowa
 
(19)
ZTE Jabłonna
 
(18)
ZTE Mszana Dolna
 
(18)
ZTE Krotoszyn
 
(18)
ZTE Paczków
 
(18)
ZTE Łęczyca
 
(18)
ZTE Rydułtowy
 
(18)
ZTE Janów Lubelski
 
(17)
ZTE Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
ZTE Myślenice
 
(17)
ZTE Syców
 
(16)
ZTE Wyrazów
 
(16)
ZTE Ostrów Mazowiecka
 
(16)
ZTE Białogard
 
(15)
ZTE Chełmno
 
(15)
ZTE Hrubieszów
 
(15)
ZTE Płońsk
 
(15)
ZTE Bogdaniec
 
(14)
ZTE Stary Sącz
 
(14)
ZTE Zarszyn
 
(14)
ZTE Libertów
 
(14)
ZTE Plewiska
 
(13)
ZTE Kluczbork
 
(13)
ZTE Ustroń
 
(13)
ZTE Pruszcz
 
(12)
ZTE Łosice
 
(12)
ZTE Gryfice
 
(12)
ZTE Lubsko
 
(12)
ZTE Czaplinek
 
(12)
ZTE Daleszyce
 
(12)
ZTE Łęczna
 
(11)
ZTE Borówiec
 
(11)
ZTE Krasnystaw
 
(11)
ZTE Zambrów
 
(11)
ZTE Ropczyce
 
(11)
ZTE Słupca
 
(11)
ZTE Ząbkowice Śląskie
 
(11)
ZTE Skwierzyna
 
(11)
ZTE Bukowno
 
(10)
ZTE Józefów
 
(10)
ZTE Koluszki
 
(10)
ZTE Sosnowica
 
(10)
ZTE Wołów
 
(10)
ZTE Braniewo
 
(10)
ZTE Szynwałd
 
(10)
ZTE Sulęcin
 
(10)
ZTE Włodawa
 
(9)
ZTE Komorniki
 
(9)
ZTE Stęszew
 
(9)
ZTE Opalenica
 
(9)
ZTE Góra
 
(9)