| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | ZTE |
| Model telefonu | Blade L210 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Szerokość | 77 mm |
| Wysokość | 159 mm |
| Głębokość | 9.9 mm |
| Waga | 189 g |
| Przekątna ekranu | 6 " |
| Ekran dotykowy | tak |
| Procesor | Spreadtrum SC7731E |
| Częstotliwość procesora | 1.3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 10 |
| Pojemność akumulatora | 2600 mAh |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | GPS |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 97ab04d0-5774-409d-a2b0-c4c150b75294
Podobne wyszukiwania
ZTE Warszawa
 
(3682)
ZTE Ełk
 
(619)
ZTE Kielce
 
(489)
ZTE Lublin
 
(429)
ZTE Gliwice
 
(225)
ZTE Opole
 
(150)
ZTE Sosnowiec
 
(131)
ZTE Elbląg
 
(106)
ZTE Siemianowice Śląskie
 
(104)
ZTE Zamość
 
(88)
ZTE Ostrów Wielkopolski
 
(80)
ZTE Jelenia Góra
 
(65)
ZTE Mysłowice
 
(54)
ZTE Stargard
 
(54)
ZTE Przemyśl
 
(50)
ZTE Legionowo
 
(49)
ZTE Wadowice
 
(47)
ZTE Zgierz
 
(46)
ZTE Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
ZTE Poniatowa
 
(42)
ZTE Puławy
 
(41)
ZTE Opoka-Kolonia
 
(41)
ZTE Mikołów
 
(39)
ZTE Żywiec
 
(38)
ZTE Jarosław
 
(37)
ZTE Będzin
 
(34)
ZTE Wągrowiec
 
(32)
ZTE Kobyłka
 
(31)
ZTE Sierpc
 
(30)
ZTE Brzozów
 
(29)
ZTE Morąg
 
(28)
ZTE Kłodzko
 
(27)
ZTE Bochnia
 
(27)
ZTE Łuków
 
(26)
ZTE Skierniewice
 
(25)
ZTE Drwalew
 
(24)
ZTE Kamienna Góra
 
(24)
ZTE Nowy Targ
 
(24)
ZTE Głubczyce
 
(23)
ZTE Szczecinek
 
(23)
ZTE Myszków
 
(22)
ZTE Pruszcz
 
(21)
ZTE Wyrazów
 
(21)
ZTE Mszana Dolna
 
(21)
ZTE Chodzież
 
(21)
ZTE Paczków
 
(20)
ZTE Brwinów
 
(19)
ZTE Rydułtowy
 
(19)
ZTE Krotoszyn
 
(18)
ZTE Łęczyca
 
(18)
ZTE Koło
 
(18)
ZTE Płońsk
 
(18)
ZTE Szczyrk
 
(17)
ZTE Janów Lubelski
 
(17)
ZTE Myślenice
 
(17)
ZTE Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
ZTE Chełmno
 
(15)
ZTE Stary Sącz
 
(15)
ZTE Limanowa
 
(15)
ZTE Zarszyn
 
(14)
ZTE Hrubieszów
 
(14)
ZTE Syców
 
(14)
ZTE Niwiska
 
(14)
ZTE Ostrów Mazowiecka
 
(14)
ZTE Białogard
 
(13)
ZTE Łęczna
 
(13)
ZTE Łosice
 
(13)
ZTE Gryfice
 
(13)
ZTE Plewiska
 
(13)
ZTE Bogdaniec
 
(13)
ZTE Daleszyce
 
(13)
ZTE Milicz
 
(13)
ZTE Ząbkowice Śląskie
 
(13)
ZTE Libertów
 
(13)
ZTE Józefów
 
(12)
ZTE Jabłonna
 
(12)
ZTE Krasnystaw
 
(12)
ZTE Czaplinek
 
(12)
ZTE Słupca
 
(11)
ZTE Borówiec
 
(11)
ZTE Kluczbork
 
(11)
ZTE Braniewo
 
(11)
ZTE Skwierzyna
 
(11)
ZTE Zambrów
 
(10)
ZTE Wołów
 
(10)
ZTE Sosnowica
 
(10)
ZTE Ustroń
 
(10)
ZTE Sulęcin
 
(10)
ZTE Piekoszów
 
(10)
ZTE Bukowno
 
(9)
ZTE Wałcz
 
(9)
ZTE Włodawa
 
(9)
ZTE Tarnowo Podgórne
 
(9)
ZTE Ropczyce
 
(9)
ZTE Komorniki
 
(9)
ZTE Przeczyce
 
(9)