O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | OnePlus |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | 7T |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | 5011100748 |
| Szerokość | 74.44 mm |
| Wysokość | 160.94 mm |
| Głębokość | 8.13 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.55 " |
| Gęstość pikseli | 402 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.96 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3800 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 640 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a8c1683c-84bf-4b6a-8983-53a1c2c0cb94
Podobne wyszukiwania
OnePlus Warszawa
 
(3533)
OnePlus Kielce
 
(517)
OnePlus Ełk
 
(498)
OnePlus Lublin
 
(444)
OnePlus Gliwice
 
(230)
OnePlus Siemianowice Śląskie
 
(190)
OnePlus Opole
 
(151)
OnePlus Sosnowiec
 
(131)
OnePlus Elbląg
 
(106)
OnePlus Zamość
 
(93)
OnePlus Ostrów Wielkopolski
 
(73)
OnePlus Jelenia Góra
 
(65)
OnePlus Mysłowice
 
(54)
OnePlus Zgierz
 
(52)
OnePlus Przemyśl
 
(51)
OnePlus Stargard
 
(51)
OnePlus Puławy
 
(50)
OnePlus Wadowice
 
(49)
OnePlus Legionowo
 
(47)
OnePlus Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
OnePlus Jarosław
 
(43)
OnePlus Mikołów
 
(42)
OnePlus Opoka-Kolonia
 
(41)
OnePlus Drwalew
 
(41)
OnePlus Poniatowa
 
(39)
OnePlus Żywiec
 
(36)
OnePlus Będzin
 
(34)
OnePlus Wągrowiec
 
(32)
OnePlus Morąg
 
(30)
OnePlus Sierpc
 
(30)
OnePlus Kobyłka
 
(29)
OnePlus Bochnia
 
(27)
OnePlus Łuków
 
(27)
OnePlus Szczecinek
 
(25)
OnePlus Nowy Targ
 
(24)
OnePlus Głubczyce
 
(24)
OnePlus Skierniewice
 
(24)
OnePlus Kłodzko
 
(22)
OnePlus Kamienna Góra
 
(22)
OnePlus Myszków
 
(22)
OnePlus Brwinów
 
(21)
OnePlus Mszana Dolna
 
(21)
OnePlus Paczków
 
(21)
OnePlus Pruszcz
 
(21)
OnePlus Koło
 
(21)
OnePlus Chodzież
 
(21)
OnePlus Płońsk
 
(20)
OnePlus Łęczyca
 
(19)
OnePlus Rydułtowy
 
(19)
OnePlus Brzozów
 
(19)
OnePlus Krotoszyn
 
(18)
OnePlus Myślenice
 
(18)
OnePlus Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
OnePlus Janów Lubelski
 
(17)
OnePlus Limanowa
 
(17)
OnePlus Chełmno
 
(15)
OnePlus Szczyrk
 
(15)
OnePlus Hrubieszów
 
(15)
OnePlus Stary Sącz
 
(15)
OnePlus Białogard
 
(14)
OnePlus Słupca
 
(14)
OnePlus Syców
 
(14)
OnePlus Wyrazów
 
(14)
OnePlus Plewiska
 
(14)
OnePlus Ostrów Mazowiecka
 
(14)
OnePlus Łęczna
 
(13)
OnePlus Jabłonna
 
(13)
OnePlus Braniewo
 
(13)
OnePlus Ząbkowice Śląskie
 
(13)
OnePlus Zarszyn
 
(13)
OnePlus Łosice
 
(12)
OnePlus Gryfice
 
(12)
OnePlus Krasnystaw
 
(12)
OnePlus Piekoszów
 
(12)
OnePlus Czaplinek
 
(12)
OnePlus Józefów
 
(11)
OnePlus Zambrów
 
(11)
OnePlus Sosnowica
 
(11)
OnePlus Kluczbork
 
(11)
OnePlus Libertów
 
(11)
OnePlus Ustroń
 
(11)
OnePlus Skwierzyna
 
(11)
OnePlus Lubsko
 
(10)
OnePlus Wołów
 
(10)
OnePlus Ropczyce
 
(10)
OnePlus Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
OnePlus Sulęcin
 
(10)
OnePlus Wałcz
 
(10)
OnePlus Bukowno
 
(9)
OnePlus Drawsko
 
(9)
OnePlus Tarnowo Podgórne
 
(9)
OnePlus Włodawa
 
(9)
OnePlus Koluszki
 
(9)
OnePlus Przeczyce
 
(9)
OnePlus Daleszyce
 
(9)
OnePlus Komorniki
 
(9)