| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | OUKITEL |
| Model telefonu | WP5 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Złącza | USB typ C |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Kod producenta | Oukitel WP5 Pro Rugged Smartfon 4G/64G |
| Przekątna ekranu | 5.45 " |
| Pojemność akumulatora | 8000 mAh |
O przedmiocie
Oferta: 3bb77d73-2c76-4249-922e-045cbc160e55
Podobne wyszukiwania
Oukitel Warszawa
 
(3354)
Oukitel Ełk
 
(595)
Oukitel Kielce
 
(459)
Oukitel Lublin
 
(448)
Oukitel Gliwice
 
(222)
Oukitel Opole
 
(140)
Oukitel Sosnowiec
 
(119)
Oukitel Elbląg
 
(99)
Oukitel Piaseczno
 
(93)
Oukitel Zamość
 
(88)
Oukitel Siemianowice Śląskie
 
(83)
Oukitel Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Oukitel Jelenia Góra
 
(64)
Oukitel Legionowo
 
(52)
Oukitel Przemyśl
 
(51)
Oukitel Zgierz
 
(48)
Oukitel Mysłowice
 
(47)
Oukitel Wadowice
 
(44)
Oukitel Opoka-Kolonia
 
(41)
Oukitel Poniatowa
 
(40)
Oukitel Jarosław
 
(40)
Oukitel Stargard
 
(40)
Oukitel Żywiec
 
(40)
Oukitel Będzin
 
(40)
Oukitel Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Oukitel Mikołów
 
(36)
Oukitel Puławy
 
(35)
Oukitel Wągrowiec
 
(31)
Oukitel Kamienna Góra
 
(29)
Oukitel Sierpc
 
(29)
Oukitel Bochnia
 
(28)
Oukitel Łuków
 
(28)
Oukitel Kobyłka
 
(27)
Oukitel Morąg
 
(27)
Oukitel Kłodzko
 
(26)
Oukitel Szczecinek
 
(26)
Oukitel Nowy Targ
 
(26)
Oukitel Brzozów
 
(25)
Oukitel Skierniewice
 
(24)
Oukitel Chodzież
 
(21)
Oukitel Głubczyce
 
(21)
Oukitel Jabłonna
 
(20)
Oukitel Koło
 
(20)
Oukitel Myszków
 
(20)
Oukitel Brwinów
 
(19)
Oukitel Szczyrk
 
(19)
Oukitel Limanowa
 
(19)
Oukitel Krotoszyn
 
(18)
Oukitel Paczków
 
(18)
Oukitel Łęczyca
 
(18)
Oukitel Rydułtowy
 
(18)
Oukitel Janów Lubelski
 
(17)
Oukitel Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Oukitel Myślenice
 
(17)
Oukitel Mszana Dolna
 
(17)
Oukitel Syców
 
(16)
Oukitel Stary Sącz
 
(16)
Oukitel Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Oukitel Wyrazów
 
(16)
Oukitel Białogard
 
(15)
Oukitel Chełmno
 
(15)
Oukitel Płońsk
 
(15)
Oukitel Libertów
 
(14)
Oukitel Bogdaniec
 
(14)
Oukitel Zarszyn
 
(14)
Oukitel Hrubieszów
 
(13)
Oukitel Ustroń
 
(13)
Oukitel Pruszcz
 
(12)
Oukitel Łosice
 
(12)
Oukitel Słupca
 
(12)
Oukitel Plewiska
 
(12)
Oukitel Krasnystaw
 
(12)
Oukitel Lubsko
 
(12)
Oukitel Daleszyce
 
(12)
Oukitel Kluczbork
 
(12)
Oukitel Czaplinek
 
(12)
Oukitel Łęczna
 
(11)
Oukitel Zambrów
 
(11)
Oukitel Ropczyce
 
(11)
Oukitel Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Oukitel Skwierzyna
 
(11)
Oukitel Bukowno
 
(10)
Oukitel Józefów
 
(10)
Oukitel Gryfice
 
(10)
Oukitel Borówiec
 
(10)
Oukitel Koluszki
 
(10)
Oukitel Sosnowica
 
(10)
Oukitel Wołów
 
(10)
Oukitel Braniewo
 
(10)
Oukitel Opalenica
 
(10)
Oukitel Szynwałd
 
(10)
Oukitel Sulęcin
 
(10)
Oukitel Włodawa
 
(9)
Oukitel Komorniki
 
(9)
Oukitel Stęszew
 
(9)
Oukitel Góra
 
(9)