| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | Redmi 9A Sport |
| Marka | Xiaomi |
| Model telefonu | Redmi 9A Sport |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 77.10 mm |
| Wysokość | 164.90 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 196.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.410 kg |
| Przekątna ekranu | 6.53 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 263 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, samowyzwalacz |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G25 |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, magnetometr |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 34 dni |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1d2af785-5aac-4746-99bc-7cb21496a4bf
Podobne wyszukiwania
Xiaomi Warszawa
 
(3506)
Xiaomi Ełk
 
(491)
Xiaomi Kielce
 
(468)
Xiaomi Lublin
 
(460)
Xiaomi Gliwice
 
(238)
Xiaomi Opole
 
(150)
Xiaomi Sosnowiec
 
(131)
Xiaomi Elbląg
 
(108)
Xiaomi Siemianowice Śląskie
 
(104)
Xiaomi Zamość
 
(90)
Xiaomi Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Xiaomi Jelenia Góra
 
(66)
Xiaomi Stargard
 
(54)
Xiaomi Mysłowice
 
(53)
Xiaomi Przemyśl
 
(51)
Xiaomi Legionowo
 
(49)
Xiaomi Wadowice
 
(47)
Xiaomi Zgierz
 
(46)
Xiaomi Jarosław
 
(43)
Xiaomi Poniatowa
 
(42)
Xiaomi Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Xiaomi Puławy
 
(41)
Xiaomi Opoka-Kolonia
 
(41)
Xiaomi Mikołów
 
(39)
Xiaomi Żywiec
 
(38)
Xiaomi Będzin
 
(34)
Xiaomi Kobyłka
 
(32)
Xiaomi Wągrowiec
 
(32)
Xiaomi Sierpc
 
(30)
Xiaomi Brzozów
 
(29)
Xiaomi Morąg
 
(28)
Xiaomi Bochnia
 
(27)
Xiaomi Kłodzko
 
(27)
Xiaomi Szczecinek
 
(26)
Xiaomi Łuków
 
(26)
Xiaomi Skierniewice
 
(25)
Xiaomi Nowy Targ
 
(24)
Xiaomi Kamienna Góra
 
(24)
Xiaomi Drwalew
 
(23)
Xiaomi Głubczyce
 
(23)
Xiaomi Myszków
 
(22)
Xiaomi Pruszcz
 
(21)
Xiaomi Wyrazów
 
(21)
Xiaomi Chodzież
 
(21)
Xiaomi Płońsk
 
(21)
Xiaomi Paczków
 
(20)
Xiaomi Brwinów
 
(19)
Xiaomi Mszana Dolna
 
(19)
Xiaomi Rydułtowy
 
(19)
Xiaomi Krotoszyn
 
(18)
Xiaomi Łęczyca
 
(18)
Xiaomi Koło
 
(18)
Xiaomi Szczyrk
 
(17)
Xiaomi Janów Lubelski
 
(17)
Xiaomi Myślenice
 
(17)
Xiaomi Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Xiaomi Chełmno
 
(15)
Xiaomi Zarszyn
 
(14)
Xiaomi Syców
 
(14)
Xiaomi Hrubieszów
 
(14)
Xiaomi Niwiska
 
(14)
Xiaomi Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Xiaomi Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Xiaomi Białogard
 
(13)
Xiaomi Łęczna
 
(13)
Xiaomi Gryfice
 
(13)
Xiaomi Łosice
 
(13)
Xiaomi Plewiska
 
(13)
Xiaomi Bogdaniec
 
(13)
Xiaomi Daleszyce
 
(13)
Xiaomi Stary Sącz
 
(13)
Xiaomi Józefów
 
(12)
Xiaomi Jabłonna
 
(12)
Xiaomi Czaplinek
 
(12)
Xiaomi Milicz
 
(12)
Xiaomi Skwierzyna
 
(11)
Xiaomi Słupca
 
(11)
Xiaomi Borówiec
 
(11)
Xiaomi Krasnystaw
 
(11)
Xiaomi Kluczbork
 
(11)
Xiaomi Braniewo
 
(11)
Xiaomi Libertów
 
(11)
Xiaomi Zambrów
 
(10)
Xiaomi Wołów
 
(10)
Xiaomi Sosnowica
 
(10)
Xiaomi Ustroń
 
(10)
Xiaomi Sulęcin
 
(10)
Xiaomi Piekoszów
 
(10)
Xiaomi Bukowno
 
(9)
Xiaomi Wałcz
 
(9)
Xiaomi Włodawa
 
(9)
Xiaomi Tarnowo Podgórne
 
(9)
Xiaomi Ropczyce
 
(9)
Xiaomi Komorniki
 
(9)
Xiaomi Przeczyce
 
(9)
Xiaomi Poddębice
 
(9)