| Stan | Nowy |
| Marka | Inna |
| Model | inny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Rodzaje aktywności | bieganie, siłownia, pływanie, jazda na rowerze |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | kwadratowa |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | brak informacji |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 5906792421922 |
| Kod producenta | LS02 |
| Szerokość koperty | 48.00 mm |
| Wysokość koperty | 36.00 mm |
| Grubość koperty | 12.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 230.00 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 38.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Pojemność akumulatora | 260 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a1353a2c-1891-4200-80f9-026b21acef78
Podobne wyszukiwania
Zegarki sportowe, smartbandy Warszawa
 
(968)
Zegarki sportowe, smartbandy Lublin
 
(124)
Zegarki sportowe, smartbandy Kielce
 
(74)
Zegarki sportowe, smartbandy Gliwice
 
(67)
Zegarki sportowe, smartbandy Opole
 
(53)
Zegarki sportowe, smartbandy Sosnowiec
 
(45)
Zegarki sportowe, smartbandy Elbląg
 
(43)
Zegarki sportowe, smartbandy Piaseczno
 
(30)
Zegarki sportowe, smartbandy Jelenia Góra
 
(29)
Zegarki sportowe, smartbandy Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Zegarki sportowe, smartbandy Stargard
 
(24)
Zegarki sportowe, smartbandy Zgierz
 
(24)
Zegarki sportowe, smartbandy Przemyśl
 
(23)
Zegarki sportowe, smartbandy Legionowo
 
(22)
Zegarki sportowe, smartbandy Siemianowice Śląskie
 
(20)
Zegarki sportowe, smartbandy Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Zegarki sportowe, smartbandy Mysłowice
 
(17)
Zegarki sportowe, smartbandy Mikołów
 
(17)
Zegarki sportowe, smartbandy Tczew
 
(17)
Zegarki sportowe, smartbandy Puławy
 
(17)
Zegarki sportowe, smartbandy Krotoszyn
 
(15)
Zegarki sportowe, smartbandy Wągrowiec
 
(15)
Zegarki sportowe, smartbandy Będzin
 
(15)
Zegarki sportowe, smartbandy Lubsko
 
(14)
Zegarki sportowe, smartbandy Zamość
 
(13)
Zegarki sportowe, smartbandy Syców
 
(13)
Zegarki sportowe, smartbandy Ełk
 
(12)
Zegarki sportowe, smartbandy Skierniewice
 
(12)
Zegarki sportowe, smartbandy Jarosław
 
(11)
Zegarki sportowe, smartbandy Szczecinek
 
(11)
Zegarki sportowe, smartbandy Łysomice
 
(11)
Zegarki sportowe, smartbandy Komorniki
 
(11)
Zegarki sportowe, smartbandy Dąbrówka
 
(11)
Zegarki sportowe, smartbandy Myślenice
 
(10)
Zegarki sportowe, smartbandy Limanowa
 
(10)
Zegarki sportowe, smartbandy Myszków
 
(9)
Zegarki sportowe, smartbandy Nowy Targ
 
(9)
Zegarki sportowe, smartbandy Wadowice
 
(9)
Zegarki sportowe, smartbandy Kluczbork
 
(8)
Zegarki sportowe, smartbandy Hrubieszów
 
(8)
Zegarki sportowe, smartbandy Świdnik Mały
 
(8)
Zegarki sportowe, smartbandy Zabierzów
 
(8)
Zegarki sportowe, smartbandy Mszana Dolna
 
(8)
Zegarki sportowe, smartbandy Parczew
 
(7)
Zegarki sportowe, smartbandy Pakosław
 
(7)
Zegarki sportowe, smartbandy Żywiec
 
(7)
Zegarki sportowe, smartbandy Braniewo
 
(7)
Zegarki sportowe, smartbandy Kobyłka
 
(7)
Zegarki sportowe, smartbandy Chełmno
 
(7)
Zegarki sportowe, smartbandy Koło
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Wałcz
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Białogard
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Siekierki Wielkie
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Brzozów
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Łuków
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Strzelin
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Kłodzko
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Głubczyce
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Sarzyna
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Płońsk
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Rydułtowy
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Gryfice
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Chodzież
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Plewiska
 
(6)
Zegarki sportowe, smartbandy Kamienna Góra
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Dobrynin
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Szadek
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Pasieka
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Bochnia
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Grodków
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Kruszyn
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Bukowno
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Jelcz-Laskowice
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Lipusz
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Sierpc
 
(5)
Zegarki sportowe, smartbandy Suchożebry
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Rabowice
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Krzymów
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Komorowo
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Rząśnia
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Ropczyce
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Janów Lubelski
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Opalenica
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Łęczna
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Krapkowice
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Śrem
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Celestynów
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Piekoszów
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Imielin
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Opatów
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Baranów
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Wołów
 
(4)
Zegarki sportowe, smartbandy Ustroń
 
(4)