| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Pentax |
| Model | SMC DA 50mm f/1,8 |
| Mocowanie | Pentax K |
| Ogniskowa | 50 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Obiektyw do matryc | APS-C |
| Typ ogniskowania | stałoogniskowe |
| Stabilizacja | nie |
| Typ obiektywu | standardowy |
| Ustawianie ostrości | autofocus |
| Średnica filtra | 52.00 mm |
| Minimalny dystans ostrzenia | 45 cm |
| Konstrukcja (liczba elementów) | 6 elementów w 5 grupach |
| Liczba listków przysłony | 7 |
| Konstrukcja | skala ostrości |
| Załączone wyposażenie | automatyczna ostrość |
| Szerokość produktu | 3.90 cm |
| Głębokość produktu | 6.30 cm |
| Waga produktu | 122.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.220 kg |
| Kod producenta | 22177 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 7f0b67ef-56c0-49fb-9f10-fa5b92db5f13
Podobne wyszukiwania
Obiektywy Warszawa
 
(1351)
Obiektywy Gdańsk
 
(157)
Obiektywy Piastów
 
(156)
Obiektywy Lublin
 
(83)
Obiektywy Kielce
 
(78)
Obiektywy Jelenia Góra
 
(52)
Obiektywy Rzeszów
 
(48)
Obiektywy Bydgoszcz
 
(41)
Obiektywy Opole
 
(33)
Obiektywy Gliwice
 
(32)
Obiektywy Sosnowiec
 
(28)
Obiektywy Legnica
 
(28)
Obiektywy Piaseczno
 
(26)
Obiektywy Bielsko-Biała
 
(23)
Obiektywy Pabianice
 
(23)
Obiektywy Zamość
 
(21)
Obiektywy Dobczyce
 
(20)
Obiektywy Przemyśl
 
(20)
Obiektywy Wałbrzych
 
(19)
Obiektywy Włocławek
 
(18)
Obiektywy Suwałki
 
(17)
Obiektywy Dąbrowa Górnicza
 
(16)
Obiektywy Grodzisk Mazowiecki
 
(14)
Obiektywy Piła
 
(14)
Obiektywy Pruszków
 
(14)
Obiektywy Słupsk
 
(14)
Obiektywy Siedlce
 
(13)
Obiektywy Stargard
 
(13)
Obiektywy Piekary Śląskie
 
(13)
Obiektywy Koło
 
(12)
Obiektywy Bochnia
 
(12)
Obiektywy Zgierz
 
(11)
Obiektywy Nowogard
 
(11)
Obiektywy Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Obiektywy Ełk
 
(10)
Obiektywy Konin
 
(10)
Obiektywy Elbląg
 
(10)
Obiektywy Legionowo
 
(10)
Obiektywy Dębica
 
(10)
Obiektywy Puławy
 
(10)
Obiektywy Biała Podlaska
 
(10)
Obiektywy Sierpc
 
(9)
Obiektywy Krosno
 
(9)
Obiektywy Zawiercie
 
(9)
Obiektywy Bolesławiec
 
(8)
Obiektywy Mysłowice
 
(8)
Obiektywy Kłodzko
 
(8)
Obiektywy Myszków
 
(8)
Obiektywy Raszków
 
(7)
Obiektywy Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Obiektywy Mińsk Mazowiecki
 
(7)
Obiektywy Oława
 
(7)
Obiektywy Czechowice-Dziedzice
 
(7)
Obiektywy Wołomin
 
(7)
Obiektywy Limanowa
 
(7)
Obiektywy Głogów
 
(7)
Obiektywy Bogdaniec
 
(7)
Obiektywy Siemianowice Śląskie
 
(7)
Obiektywy Bystrzyca Kłodzka
 
(7)
Obiektywy Skierniewice
 
(6)
Obiektywy Prochowice
 
(6)
Obiektywy Jarosław
 
(6)
Obiektywy Kluczbork
 
(6)
Obiektywy Leszno
 
(6)
Obiektywy Nowy Targ
 
(6)
Obiektywy Gryfice
 
(6)
Obiektywy Suchy Las
 
(5)
Obiektywy Rąbień AB
 
(5)
Obiektywy Mikołów
 
(5)
Obiektywy Wyszków
 
(5)
Obiektywy Wałcz
 
(5)
Obiektywy Ustroń
 
(5)
Obiektywy Żywiec
 
(5)
Obiektywy Zgorzelec
 
(5)
Obiektywy Kudowa-Zdrój
 
(5)
Obiektywy Jordanów
 
(5)
Obiektywy Niepołomice
 
(5)
Obiektywy Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Obiektywy Zieleniewo
 
(4)
Obiektywy Rzędkowice
 
(4)
Obiektywy Nowe Pieścirogi
 
(4)
Obiektywy Józefów
 
(4)
Obiektywy Pęgów
 
(4)
Obiektywy Kowary
 
(4)
Obiektywy Zduńska Wola
 
(4)
Obiektywy Sułkowice
 
(4)
Obiektywy Nysa
 
(4)
Obiektywy Porosły
 
(4)
Obiektywy Błonie-Wieś
 
(4)
Obiektywy Rydułtowy
 
(4)
Obiektywy Dzierżoniów
 
(4)
Obiektywy Trzebnica
 
(4)
Obiektywy Kobyłka
 
(4)
Obiektywy Siemiatycze
 
(4)
Obiektywy Małkinia Górna
 
(4)
Obiektywy Racibórz
 
(4)