| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Keter |
| Materiał wykonania regału | plastikowy |
| Liczba półek | 3 |
| Maksymalne obciążenie półki | 15 kg |
| Materiał wykonania półki | inny materiał |
| Głębokość produktu | 44 cm |
| Szerokość produktu | 80 cm |
| Wysokość produktu | 182 cm |
| Sposób montażu | regał wciskany |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 12f2b5a3-fadb-4311-812d-15a58ea39dfd
Podobne wyszukiwania
Regały Warszawa
 
(43)
Regały Luboń
 
(29)
Regały Łódź
 
(26)
Regały Płock
 
(13)
Regały Poznań
 
(12)
Regały Gdańsk
 
(11)
Regały Kraków
 
(8)
Regały Chełmża
 
(7)
Regały Szczecin
 
(6)
Regały Wrocław
 
(5)
Regały Włocławek
 
(5)
Regały Stara Gadka
 
(5)
Regały Kielce
 
(4)