O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Kolor mebla | odcienie brązu |
| Kolor frontów | antracyt |
| Rodzaj szafek | stojąca |
| Materiał | płyta laminowana |
| Liczba drzwi | 1 |
| Głębokość mebla | 47.00 cm |
| Szerokość mebla | 60.00 cm |
| Wysokość mebla | 82.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19.800 kg |
| Drzwi | pełne |
| Montaż | meble do samodzielnego montażu |
| Kod producenta | 5907656707411 |
| EAN (GTIN) | 5907656707411 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 159941e1-82f2-482e-b2f5-3963ffd86755
Podobne wyszukiwania
Szafki kuchenne Warszawa
 
(49)
Szafki kuchenne Kraków
 
(24)
Szafki kuchenne Elbląg
 
(18)
Szafki kuchenne Wrocław
 
(16)
Szafki kuchenne Szczecin
 
(13)
Szafki kuchenne Łódź
 
(12)
Szafki kuchenne Poznań
 
(11)
Szafki kuchenne Lublin
 
(10)
Szafki kuchenne Sarny
 
(9)
Szafki kuchenne Bydgoszcz
 
(9)
Szafki kuchenne Sosnowiec
 
(8)
Szafki kuchenne Gdańsk
 
(7)
Szafki kuchenne Włocławek
 
(7)
Szafki kuchenne Katowice
 
(7)
Szafki kuchenne Gdynia
 
(7)
Szafki kuchenne Płock
 
(5)
Szafki kuchenne Chorzów
 
(5)
Szafki kuchenne Ruda Śląska
 
(5)
Szafki kuchenne Gliwice
 
(5)
Szafki kuchenne Opole
 
(4)
Szafki kuchenne Rybnik
 
(4)
Szafki kuchenne Zduńska Wola
 
(4)
Szafki kuchenne Radom
 
(4)