| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | IKEA |
| Kolor mebla | biały |
| Kolor frontów | biały |
| Liczba szuflad | 2 |
| Głębokość mebla | 42 cm |
| Szerokość mebla | 50 cm |
| Wysokość mebla | 77 cm |
O przedmiocie
Oferta: f845ffed-4719-4ff3-8135-e794b062697c
Podobne wyszukiwania
Szafki nocne Warszawa
 
(83)
Szafki nocne Kraków
 
(38)
Szafki nocne Wrocław
 
(29)
Szafki nocne Rozdrażew
 
(23)
Szafki nocne Poznań
 
(23)
Szafki nocne Łódź
 
(20)
Szafki nocne Gdańsk
 
(18)
Szafki nocne Skórzewo
 
(15)
Szafki nocne Zielona Góra
 
(13)
Szafki nocne Bydgoszcz
 
(12)
Szafki nocne Lublin
 
(12)
Szafki nocne Sokolniki-Las
 
(12)
Szafki nocne Białystok
 
(10)
Szafki nocne Gdynia
 
(10)
Szafki nocne Bielsko-Biała
 
(9)
Szafki nocne Radom
 
(8)
Szafki nocne Szczecin
 
(8)
Szafki nocne Katowice
 
(8)
Szafki nocne Radomsko
 
(8)
Szafki nocne Leszno
 
(8)
Szafki nocne Gliwice
 
(7)
Szafki nocne Rykoszyn
 
(7)
Szafki nocne Czarna
 
(7)
Szafki nocne Kostrzyn nad Odrą
 
(6)
Szafki nocne Olsztyn
 
(6)
Szafki nocne Mysłowice
 
(5)
Szafki nocne Kielce
 
(5)
Szafki nocne Toruń
 
(5)
Szafki nocne Nowy Sącz
 
(4)
Szafki nocne Suchy Las
 
(4)
Szafki nocne Tychy
 
(4)
Szafki nocne Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Szafki nocne Babiak
 
(4)
Szafki nocne Kozie Laski
 
(4)
Szafki nocne Rzeszów
 
(4)
Szafki nocne Lubiechowa
 
(4)
Szafki nocne Kościan
 
(4)
Szafki nocne Będzin
 
(4)
Szafki nocne Wieliczka
 
(4)
Szafki nocne Konstancin-Jeziorna
 
(4)
Szafki nocne Reda
 
(4)
Szafki nocne Chorzów
 
(4)