| Stan | Bardzo dobry |
| Liczba szuflad | 3 |
| Typ | uniwersalna |
| Głębokość mebla | 41 cm |
| Wykończenie | biały połysk |
| Kolor mebla | inny kolor |
| Wysokość mebla | 48 cm |
| Kolekcja | Besta |
| Szerokość mebla | 180 cm |
| Marka | Ikea |
O przedmiocie
Oferta: 5854340c-4e41-41e2-bf09-7878d73a2393
Podobne wyszukiwania
Szafki RTV Warszawa
 
(174)
Szafki RTV Kraków
 
(79)
Szafki RTV Wrocław
 
(53)
Szafki RTV Poznań
 
(52)
Szafki RTV Gdańsk
 
(37)
Szafki RTV Łódź
 
(29)
Szafki RTV Rzeszów
 
(25)
Szafki RTV Białystok
 
(23)
Szafki RTV Gdynia
 
(19)
Szafki RTV Szczecin
 
(16)
Szafki RTV Lublin
 
(16)
Szafki RTV Gliwice
 
(15)
Szafki RTV Katowice
 
(15)
Szafki RTV Częstochowa
 
(15)
Szafki RTV Olsztyn
 
(14)
Szafki RTV Karakule
 
(14)
Szafki RTV Leszno
 
(13)
Szafki RTV Wieliczka
 
(12)
Szafki RTV Radom
 
(12)
Szafki RTV Opole
 
(11)
Szafki RTV Bielsko-Biała
 
(11)
Szafki RTV Bydgoszcz
 
(10)
Szafki RTV Toruń
 
(10)
Szafki RTV Pruszków
 
(10)
Szafki RTV Marki
 
(9)
Szafki RTV Kielce
 
(9)
Szafki RTV Siedlce
 
(8)
Szafki RTV Będzin
 
(8)
Szafki RTV Słupia pod Kępnem
 
(8)
Szafki RTV Sosnowiec
 
(8)
Szafki RTV Legnica
 
(7)
Szafki RTV Zabrze
 
(7)
Szafki RTV Mikołów
 
(7)
Szafki RTV Ruda Śląska
 
(7)
Szafki RTV Ząbki
 
(7)
Szafki RTV Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Szafki RTV Tychy
 
(6)
Szafki RTV Zielona Góra
 
(6)
Szafki RTV Tarnowskie Góry
 
(6)
Szafki RTV Rumia
 
(6)
Szafki RTV Piaseczno
 
(6)
Szafki RTV Szczecinek
 
(6)
Szafki RTV Jaworzno
 
(6)
Szafki RTV Włocławek
 
(6)
Szafki RTV Elbląg
 
(6)
Szafki RTV Konin
 
(5)
Szafki RTV Dobczyce
 
(5)
Szafki RTV Bochnia
 
(5)
Szafki RTV Wieruszów
 
(5)
Szafki RTV Bytom
 
(5)
Szafki RTV Syców
 
(5)
Szafki RTV Szczyrzyc
 
(5)
Szafki RTV Mysłowice
 
(5)
Szafki RTV Pabianice
 
(5)
Szafki RTV Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Szafki RTV Strumień
 
(4)
Szafki RTV Węgrzce Wielkie
 
(4)
Szafki RTV Chorzów
 
(4)
Szafki RTV Tarnów
 
(4)
Szafki RTV Wałbrzych
 
(4)
Szafki RTV Wejherowo
 
(4)
Szafki RTV Kostrzyn nad Odrą
 
(4)
Szafki RTV Kalisz
 
(4)
Szafki RTV Skarżysko-Kamienna
 
(4)
Szafki RTV Rybnik
 
(4)
Szafki RTV Oława
 
(4)
Szafki RTV Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Szafki RTV Oleśnica
 
(4)
Szafki RTV Inowrocław
 
(4)
Szafki RTV Rębiszów
 
(4)
Szafki RTV Legionowo
 
(4)