| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor mebla | grafit |
| Kolor frontów | grafit |
| Rodzaj szafek | stojąca |
| Materiał | płyta MDF |
| Marka | bez marki |
| Liczba szuflad | 3 |
| Liczba półek | 1 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Drzwi | pełne |
| Rodzaj uchwytu | muszla |
| Szerokość mebla | 80 cm |
| Głębokość mebla | 52 cm |
| Wysokość mebla | 82 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 23394887-7f8a-4eae-a041-dba970625004
Podobne wyszukiwania
Szafki kuchenne Warszawa
 
(56)
Szafki kuchenne Kraków
 
(20)
Szafki kuchenne Elbląg
 
(18)
Szafki kuchenne Wrocław
 
(16)
Szafki kuchenne Szczecin
 
(13)
Szafki kuchenne Łódź
 
(13)
Szafki kuchenne Poznań
 
(11)
Szafki kuchenne Lublin
 
(10)
Szafki kuchenne Sarny
 
(9)
Szafki kuchenne Bydgoszcz
 
(9)
Szafki kuchenne Gdańsk
 
(8)
Szafki kuchenne Włocławek
 
(7)
Szafki kuchenne Sosnowiec
 
(7)
Szafki kuchenne Katowice
 
(7)
Szafki kuchenne Gdynia
 
(7)
Szafki kuchenne Gliwice
 
(5)
Szafki kuchenne Chorzów
 
(5)
Szafki kuchenne Ruda Śląska
 
(5)
Szafki kuchenne Płock
 
(5)
Szafki kuchenne Stryszawa
 
(4)
Szafki kuchenne Rybnik
 
(4)
Szafki kuchenne Opole
 
(4)
Szafki kuchenne Zduńska Wola
 
(4)
Szafki kuchenne Radom
 
(4)