| Stan | Bardzo dobry |
| Informacje dodatkowe | pojemnik na pościel |
| Szerokość mebla | 114 cm |
| Powierzchnia spania - długość (cm) | 201-210 cm |
| Długość mebla | 203 cm |
| Kolor korpusu | buk jasny |
| Marka | Vox |
| Rodzaj łóżka | łóżko składane |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b48461c7-6a78-4e5c-98eb-acb6328c4835
Podobne wyszukiwania
Łóżka Warszawa
 
(63)
Łóżka Kraków
 
(24)
Łóżka Wrocław
 
(23)
Łóżka Gdańsk
 
(15)
Łóżka Łódź
 
(15)
Łóżka Szczecin
 
(13)
Łóżka Kielce
 
(9)
Łóżka Częstochowa
 
(9)
Łóżka Płock
 
(8)
Łóżka Bydgoszcz
 
(8)
Łóżka Poznań
 
(8)
Łóżka Rzeszów
 
(6)
Łóżka Białystok
 
(6)
Łóżka Lublin
 
(6)
Łóżka Radom
 
(5)
Łóżka Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Łóżka Bielsko-Biała
 
(5)
Łóżka Stalowa Wola
 
(5)
Łóżka Swarzędz
 
(5)
Łóżka Rumia
 
(5)
Łóżka Legnica
 
(5)
Łóżka Leszno
 
(5)
Łóżka Katowice
 
(4)
Łóżka Głogów
 
(4)
Łóżka Bytom
 
(4)
Łóżka Tychy
 
(4)
Łóżka Zielona Góra
 
(4)
Łóżka Sosnowiec
 
(4)
Łóżka Piaseczno
 
(4)
Łóżka Szczecinek
 
(4)
Łóżka Opoczno
 
(4)
Łóżka Gdynia
 
(4)
Łóżka Olsztyn
 
(4)
Łóżka Węgrzce Wielkie
 
(4)
Łóżka Żyrardów
 
(4)
Łóżka Elbląg
 
(4)
Łóżka Oleśnica
 
(4)