| Stan | Uszkodzony |
| Rodzaj | szlifierka kątowa |
| Marka | Einhell |
| Rodzaj zasilania | akumulatorowe |
| Informacje dodatkowe | akumulator w zestawie, beznarzędziowa wymiana tarczy, łagodny rozruch |
| Kod producenta | 4512042 |
| EAN (GTIN) | 5906874892442 |
| Napięcie zasilania | 18.00 V |
| Średnica tarczy | 125.00 mm |
| Maksymalna prędkość obrotowa | 8500 RPM |
| Waga urządzenia | 1.54 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.400 kg |
| Pojemność akumulatora | 4.00 Ah |
| Seria | Power X-Change |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 56dc3721-12ee-4895-b109-7a6768c2429e
Podobne wyszukiwania
Szlifierki kątowe Warszawa
 
(168)
Szlifierki kątowe Raszków
 
(115)
Szlifierki kątowe Głogowa
 
(102)
Szlifierki kątowe Wrocław
 
(53)
Szlifierki kątowe Dobiesz
 
(50)
Szlifierki kątowe Kraków
 
(40)
Szlifierki kątowe Łódź
 
(26)
Szlifierki kątowe Nowa Wola
 
(20)
Szlifierki kątowe Szczecin
 
(19)
Szlifierki kątowe Hrubieszów
 
(17)
Szlifierki kątowe Białystok
 
(17)
Szlifierki kątowe Gdańsk
 
(14)
Szlifierki kątowe Kielce
 
(14)
Szlifierki kątowe Górki
 
(14)
Szlifierki kątowe Radom
 
(14)
Szlifierki kątowe Zduńska Wola
 
(14)
Szlifierki kątowe Katowice
 
(14)
Szlifierki kątowe Starachowice
 
(13)
Szlifierki kątowe Żyrardów
 
(13)
Szlifierki kątowe Lublin
 
(13)
Szlifierki kątowe Legnica
 
(12)
Szlifierki kątowe Gdynia
 
(12)
Szlifierki kątowe Olsztyn
 
(12)
Szlifierki kątowe Toruń
 
(11)
Szlifierki kątowe Bytom
 
(10)
Szlifierki kątowe Łady
 
(10)
Szlifierki kątowe Sosnowiec
 
(9)
Szlifierki kątowe Bydgoszcz
 
(9)
Szlifierki kątowe Czeladź
 
(8)
Szlifierki kątowe Rzeszów
 
(8)
Szlifierki kątowe Pruszków
 
(8)
Szlifierki kątowe Lamkowo
 
(8)
Szlifierki kątowe Gorzów Wielkopolski
 
(8)
Szlifierki kątowe Częstochowa
 
(8)
Szlifierki kątowe Kuleszówka
 
(8)
Szlifierki kątowe Bielsko-Biała
 
(8)
Szlifierki kątowe Jastrzębie-Zdrój
 
(8)
Szlifierki kątowe Jelenia Góra
 
(8)
Szlifierki kątowe Góra
 
(7)
Szlifierki kątowe Ełk
 
(7)
Szlifierki kątowe Tychy
 
(7)
Szlifierki kątowe Konin
 
(7)
Szlifierki kątowe Opole
 
(7)
Szlifierki kątowe Stargard
 
(7)
Szlifierki kątowe Legionowo
 
(7)
Szlifierki kątowe Tarnów
 
(6)
Szlifierki kątowe Szynwałd
 
(6)
Szlifierki kątowe Bolesławiec
 
(6)
Szlifierki kątowe Andrychów
 
(6)
Szlifierki kątowe Sandomierz
 
(6)
Szlifierki kątowe Nowogard
 
(6)
Szlifierki kątowe Goszczanów
 
(6)
Szlifierki kątowe Stary Sącz
 
(6)
Szlifierki kątowe Włocławek
 
(6)
Szlifierki kątowe Zabrze
 
(5)
Szlifierki kątowe Żary
 
(5)
Szlifierki kątowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Szlifierki kątowe Łęczyca
 
(5)
Szlifierki kątowe Zamość
 
(5)
Szlifierki kątowe Bielsk Podlaski
 
(5)
Szlifierki kątowe Swarzędz
 
(5)
Szlifierki kątowe Siemianowice Śląskie
 
(5)
Szlifierki kątowe Holendry
 
(5)
Szlifierki kątowe Gliwice
 
(5)
Szlifierki kątowe Biała Podlaska
 
(5)
Szlifierki kątowe Łęg Tarnowski
 
(5)
Szlifierki kątowe Kamień Pomorski
 
(5)
Szlifierki kątowe Koło
 
(5)
Szlifierki kątowe Kazimierza Wielka
 
(5)
Szlifierki kątowe Kobyłka
 
(5)
Szlifierki kątowe Suwałki
 
(5)
Szlifierki kątowe Wołów
 
(5)
Szlifierki kątowe Miłosław
 
(5)
Szlifierki kątowe Wałbrzych
 
(5)
Szlifierki kątowe Przeworsk
 
(5)
Szlifierki kątowe Jaworzno
 
(4)
Szlifierki kątowe Ryki
 
(4)
Szlifierki kątowe Brzozów
 
(4)
Szlifierki kątowe Szczecinek
 
(4)
Szlifierki kątowe Pyrzyce
 
(4)
Szlifierki kątowe Piła
 
(4)
Szlifierki kątowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Szlifierki kątowe Mokrsko
 
(4)
Szlifierki kątowe Oświęcim
 
(4)
Szlifierki kątowe Miejsce Piastowe
 
(4)
Szlifierki kątowe Krosno
 
(4)
Szlifierki kątowe Lubniewice
 
(4)
Szlifierki kątowe Iwaniska
 
(4)
Szlifierki kątowe Zaczernie
 
(4)
Szlifierki kątowe Zagórów
 
(4)
Szlifierki kątowe Mikołów
 
(4)
Szlifierki kątowe Rybnik
 
(4)
Szlifierki kątowe Ruda Śląska
 
(4)
Szlifierki kątowe Pabianice
 
(4)
Szlifierki kątowe Grudziądz
 
(4)
Szlifierki kątowe Świebodzice
 
(4)