| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rodzaj | szlifierka kątowa |
| Marka | Einhell |
| Rodzaj zasilania | sieciowe |
| System mocowania materiału ściernego | inne mocowanie |
| Informacje dodatkowe | dodatkowy uchwyt, regulacja obrotów, łagodny rozruch |
| Typ | pojedyncza |
| Maksymalna moc | 950 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Średnica tarczy | 125 mm |
| Waga urządzenia | 2.0 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9f2dc8b6-692c-4f65-b6c8-d0766c4e0ee2
Podobne wyszukiwania
Szlifierki kątowe Warszawa
 
(173)
Szlifierki kątowe Raszków
 
(115)
Szlifierki kątowe Głogowa
 
(102)
Szlifierki kątowe Wrocław
 
(57)
Szlifierki kątowe Dobiesz
 
(50)
Szlifierki kątowe Kraków
 
(42)
Szlifierki kątowe Szczecin
 
(24)
Szlifierki kątowe Łódź
 
(22)
Szlifierki kątowe Nowa Wola
 
(20)
Szlifierki kątowe Białystok
 
(17)
Szlifierki kątowe Radom
 
(16)
Szlifierki kątowe Starachowice
 
(15)
Szlifierki kątowe Lublin
 
(15)
Szlifierki kątowe Jelenia Góra
 
(14)
Szlifierki kątowe Żyrardów
 
(14)
Szlifierki kątowe Zduńska Wola
 
(13)
Szlifierki kątowe Gdańsk
 
(12)
Szlifierki kątowe Górki
 
(11)
Szlifierki kątowe Bytom
 
(11)
Szlifierki kątowe Gdynia
 
(11)
Szlifierki kątowe Toruń
 
(11)
Szlifierki kątowe Katowice
 
(10)
Szlifierki kątowe Olsztyn
 
(10)
Szlifierki kątowe Sosnowiec
 
(10)
Szlifierki kątowe Hrubieszów
 
(10)
Szlifierki kątowe Bydgoszcz
 
(10)
Szlifierki kątowe Jastrzębie-Zdrój
 
(10)
Szlifierki kątowe Kielce
 
(10)
Szlifierki kątowe Łady
 
(10)
Szlifierki kątowe Legnica
 
(9)
Szlifierki kątowe Lamkowo
 
(8)
Szlifierki kątowe Częstochowa
 
(8)
Szlifierki kątowe Kuleszówka
 
(8)
Szlifierki kątowe Oświęcim
 
(8)
Szlifierki kątowe Zabrze
 
(8)
Szlifierki kątowe Czeladź
 
(8)
Szlifierki kątowe Rzeszów
 
(8)
Szlifierki kątowe Stary Sącz
 
(8)
Szlifierki kątowe Pruszków
 
(7)
Szlifierki kątowe Nowogard
 
(7)
Szlifierki kątowe Konin
 
(7)
Szlifierki kątowe Legionowo
 
(7)
Szlifierki kątowe Góra
 
(7)
Szlifierki kątowe Tychy
 
(7)
Szlifierki kątowe Bielsko-Biała
 
(7)
Szlifierki kątowe Ełk
 
(7)
Szlifierki kątowe Goszczanów
 
(6)
Szlifierki kątowe Włocławek
 
(6)
Szlifierki kątowe Suwałki
 
(6)
Szlifierki kątowe Żary
 
(6)
Szlifierki kątowe Opole
 
(6)
Szlifierki kątowe Lubycza Królewska
 
(6)
Szlifierki kątowe Holendry
 
(6)
Szlifierki kątowe Andrychów
 
(6)
Szlifierki kątowe Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Szlifierki kątowe Sandomierz
 
(6)
Szlifierki kątowe Tarnów
 
(6)
Szlifierki kątowe Elbląg
 
(5)
Szlifierki kątowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Szlifierki kątowe Stargard
 
(5)
Szlifierki kątowe Jaworzno
 
(5)
Szlifierki kątowe Szynwałd
 
(5)
Szlifierki kątowe Lubin
 
(5)
Szlifierki kątowe Kalisz
 
(5)
Szlifierki kątowe Rybnik
 
(5)
Szlifierki kątowe Siemianowice Śląskie
 
(5)
Szlifierki kątowe Bratucice
 
(5)
Szlifierki kątowe Kamień Pomorski
 
(5)
Szlifierki kątowe Koło
 
(5)
Szlifierki kątowe Wołów
 
(5)
Szlifierki kątowe Miłosław
 
(5)
Szlifierki kątowe Łęczyca
 
(5)
Szlifierki kątowe Przeworsk
 
(5)
Szlifierki kątowe Ruda Śląska
 
(4)
Szlifierki kątowe Bolesławiec
 
(4)
Szlifierki kątowe Wałbrzych
 
(4)
Szlifierki kątowe Brzesko
 
(4)
Szlifierki kątowe Ryki
 
(4)
Szlifierki kątowe Miejsce Piastowe
 
(4)
Szlifierki kątowe Zagórów
 
(4)
Szlifierki kątowe Łęg Tarnowski
 
(4)
Szlifierki kątowe Piła
 
(4)
Szlifierki kątowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Szlifierki kątowe Wieliczka
 
(4)
Szlifierki kątowe Morąg
 
(4)
Szlifierki kątowe Bieliny
 
(4)
Szlifierki kątowe Michalczowa
 
(4)
Szlifierki kątowe Bielsk Podlaski
 
(4)
Szlifierki kątowe Bochnia
 
(4)
Szlifierki kątowe Gdów
 
(4)
Szlifierki kątowe Iwaniska
 
(4)
Szlifierki kątowe Zaczernie
 
(4)
Szlifierki kątowe Brzozów
 
(4)
Szlifierki kątowe Jastków
 
(4)
Szlifierki kątowe Pyrzyce
 
(4)
Szlifierki kątowe Zamość
 
(4)