| Stan | Nowy |
| Kolor | zielony |
| Szerokość rolki | 2 m |
| Jednostka sprzedaży | m2 |
| Przeznaczenie | na balkon, na place zabaw, do ogrodu, na taras, na pole golfowe, na murawę |
| Rodzaj | w rolce |
| Marka | Decor |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Grubość | 45 mm |
| Długość | 25 m |
| Szerokość | 2 m |
| Wysokość runa | 45 mm |
| Liczba m² w ofercie | 25 m² |
| Gramatura | 1750 kg/m² |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6239e5db-d08f-41d3-a09c-37ad3a3c444f