| Stan | Nowy |
| Materiał | inny |
| Marka | Blum |
| Kolor mebla | biały |
| Liczba poziomów | 1 |
| Głębokość mebla | 50 cm |
| Szerokość mebla | 55 cm |
| Wysokość mebla | 9.2 cm |
| Kod producenta | 15.0024.KPL/BA |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 392c20dc-4a45-4202-96af-70c11bac8cfd
Podobne wyszukiwania
Półki Warszawa
 
(50)
Półki Stalowa Wola
 
(22)
Półki Kraków
 
(21)
Półki Rzeszów
 
(21)
Półki Łódź
 
(20)
Półki Gdańsk
 
(17)
Półki Kielce
 
(17)
Półki Wrocław
 
(15)
Półki Bydgoszcz
 
(9)
Półki Sokolniki-Las
 
(9)
Półki Gliwice
 
(8)
Półki Radków
 
(6)
Półki Tarnobrzeg
 
(5)
Półki Bielsko-Biała
 
(5)
Półki Białystok
 
(5)
Półki Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Półki Katowice
 
(4)
Półki Sosnowiec
 
(4)