| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | bez marki |
| Długość (cm) | 137 cm |
| Szerokość produktu | 78 cm |
| Grubość | 5 mm |
| Przeznaczenie | kuchnia |
| Materiał | szkło hartowane |
| Kształt | prostokątny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2365b3ea-cf9e-4529-84fd-f9a33f996081
Podobne wyszukiwania
Panele szklane Warszawa
 
(10)
Panele szklane Wrocław
 
(8)
Panele szklane Kraków
 
(6)
Panele szklane Łódź
 
(4)
Panele szklane Poznań
 
(4)