| Stan | Nowy |
| Kamień | Perła |
| Płeć | kobieta |
| Rodzaj | Rękodzieło |
| Materiał | inny materiał |
| Kolor | pomarańczowy |
| Długość całkowita | 9 cm |
| Waga | 80 g |
| Szerokość produktu | 8 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.8 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a20c3841-ab77-4aeb-b887-013640b645f0
Podobne wyszukiwania
Chokery Warszawa
 
(136)
Chokery Wrocław
 
(25)
Chokery Białystok
 
(21)
Chokery Kraków
 
(18)
Chokery Poznań
 
(15)
Chokery Łódź
 
(15)
Chokery Jastrzębsko Stare
 
(13)
Chokery Dobczyce
 
(12)
Chokery Stalowa Wola
 
(11)
Chokery Katowice
 
(11)
Chokery Szczecin
 
(10)
Chokery Olsztyn
 
(10)
Chokery Marki
 
(10)
Chokery Łęg Tarnowski
 
(9)
Chokery Wałbrzych
 
(9)
Chokery Juchnowiec Kościelny
 
(9)
Chokery Nowa Iwiczna
 
(8)
Chokery Aleksandrów
 
(8)
Chokery Lublin
 
(7)
Chokery Pysznica
 
(5)
Chokery Grodzisk
 
(5)
Chokery Piaseczno
 
(5)
Chokery Gdynia
 
(5)
Chokery Kołobrzeg
 
(5)
Chokery Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Chokery Owiesno
 
(4)
Chokery Koszalin
 
(4)
Chokery Gdańsk
 
(4)
Chokery Wieliczka
 
(4)
Chokery Tczew
 
(4)
Chokery Bytom
 
(4)
Chokery Zduny
 
(4)
Chokery Elbląg
 
(4)
Chokery Stare Koźle
 
(4)
Chokery Bramki
 
(4)
Chokery Rzeszów
 
(4)